Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szemetek az emberek?

Miért ilyen szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
Facebookon vagyok pár számítástechnikai csoportba meg vettek be chatbe is bár én nem kértem. Szóval ha az ember elakar valamit adni akkor mindig beszólnak ,gúnyolódnak meg lehüljézik ha az ember elmondja a véleményét vagy segíteni akar másoknak vagy akármi akkor lehüljézik vagy letiltják ,kinézik. Nem értem az embereket csak az a jó amit ők mondanak meg ők tudnak mindent nem is értem hogy miért érdekli őket, hogy én például mit és mennyiért akarok eladni akinek kell az úgyis megtalál ha meg nem akkor meg nem adom el ennyi, de nem bírják ki hogy ne írjanak oda valami okoskodó hülyeséget.

júl. 12. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon bármelyik csoportban írsz ki bármit vagy bárhogyan le fognak hülyézni vagy rakják a nevetőfejeket. Ne foglalkozz vele
júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni.

Vedd le a hozzászólás lehetőségét és kész. Csoportokban amúgy nem érdemes hirdetni. Elég marketplacen és jófogáson.

júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, másolj már be egy ilyen beszélgetést, mert kíváncsi vagyok rá. A nyakamat merném tenni rá, hogy valami troll vagy Facebookon, és óriási baromságokat írkálsz.
júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megnövekedett a megmondó emberek száma az utóbbi időben, a FB meg valahogyan különösen vonzza őket. Bár nehéz, de próbáld ezeket nem magadra venni. Frusztráltak, közléskényszeresek valószínűleg, és imádnak másokkal bunkózni.
júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3/


Szerintem menj vissza a facebookra okoskodni már elegem van belőletek.

júl. 13. 00:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs fbom majdnem 10 éve már, de gondolom azért okoskodnak, hogy belerángassanak értelmetlen vitákba, és az ismerőseid lássák hogy folysz bele értelmetlen vitákba.
júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehüljézik? Uhhh...
júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Ez a virtuális világ átka. 50 éve is lehülyézhettél bárkit, csak akkor esetleg több füled maradt volna, mint fogad.
júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!