Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem zavar az, hogy nem...

Csak engem zavar az, hogy nem gyűjtik szelektíven a szemetet az emberek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Suliban simán meglehetne oldani, hogy ne egy kuka legyen, hanem szelektíven lehessen gyűjteni. Meg mondjuk az is idegesít, hogy anyámnak nem egyszer mondtam, hogy ha nem nagy teher külön gyűjtse a szemetet. Nem halna bele, ha mondjuk egy kukás zsákba a műanyag szemét menne, másikba a kajamaradék, és hasonló. De ő erre azt mondja, hogy nem fog ilyenekkel foglalkozni. Annyira idegesít. A családban csak én gyűjtöm a saját szemetemet külön, meg ha a konyhában találok műanyagot / papírt, azt viszem az én kukámba. A villanyokat / tv-ket is ki / le kapcsolom, ha mondjuk nincs senki a szobába, de akkor anyám leba_sz -.-". Én vagyok túl zöld??
2010. máj. 22. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha
2010. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk szelektív van :P
2010. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát engem is zavar... túl sok alfahím és retek hárdkór + ímó g.ci van az utcán
2010. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!