Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha egy lány csak...

Mit jelent ha egy lány csak fekete ruhákban jár?

Figyelt kérdés
semmilyen más színű ruhája nincsen, ezek ilyen tipikus new yorker/h&m-es passzos fekete ruhák
júl. 10. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle!


Én nagyon sokszor hordok feketét, tini korom óta, mert nekem jól áll, nagyon jól kombinálható bármi más színnel. Egyszerre hétköznapi és elegáns és még sorolatnám. Szóval nem nagyon lehet mellé lőni vele. Én nem érzem magam depisnek tőle. Ikább magabiztosabbnak. Nekem komfortos ez a szín (is).

Persze sok más színű ruhám is van.

Egy rokonom idegelt ki azzal, hogy elkezdte kb erőszakosan kapirgálni azt a témát, hogy miért járok "mindig" feketénben?

Nos, attól, hogy ő sokszor véletlenül ebben látott, még nemjelenti azt, hogy más színeket nem hordtam. Ráadásul amugy sincs köze hozzá. Ilyenbe nem illik beleszólni!Ez alapján kombinálni, ítélkezni pedig végképp nem sok intelligenciára utal.

júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Valamiféle irányvonalat követ. Vagy a bőre totál fehér és így kompenzál.
júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van, aki manapság is tartja azt a szokást, hogy feketében jár, amíg gyászol. Persze ez ritka, valószínűbb, hogy csak tetszik neki.
júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet vizelettartási gomdja van és a feketeben nem látszik.


Vizsgán meg hosszú úton én is feketét veszek.

júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok ez a lány, nekem a fekete korszakom úgy kb. 14 éve tart.

Egyrészt jól áll nekem, volt, hogy felpróbáltam mondjuk egy kék színű farmert, egy szürke színűt, meg egy fekete színűt ugyanabból a fazonból, és a fekete állt a legjobban, úgyhogy azt vettem meg. Másrészt végtelenül egyszerű kombinálni. Kamaszként még egy teljes délután elment azzal, hogy a koliban a szobatársaimmal ruhákat próbáltunk, hogy miben menjünk szórakozni péntek este, de gyakran suli előtt is ment a pontozás, hogy "jó ez a szett, de a kék farmerszoknya nem illik a barack felsőhöz, az öv nem passzol a cipővel, stb. Sokkal egyszerűbb az élet, mióta van három fekete szoknyám, két fekete farmerem, öt rövid, meg öt hosszú fekete pólóm, meg pár kardigánom, nyugodtan nyomhatok szundit, ha megszólal az ébresztő, mert konkrétan bármit veszek fel bármivel, jól fog állni.

Kék szemem van, vörös hajam, télen fehér, nyáron barnult bőröm, sok sikert, hogy ehhez bárki kitalálja, hogy épp milyen szín menne jól.

Mosni is rohadt egyszerű, van egy fehérmosás kéthetente, egy feketemosás kéthetente. Meg így a megjelenésemmel kapcsolatban nem a ruhám az, amin a fókusz van, hanem az arcomon, sminkemen, hajamon, nagyon max. az alakomon. Ezekre meg büszke vagyok, szerintem ilyen "semmilyen" öltözékkel sokkal jobban hangsúlyozom, mintha mondjuk ízléses bézs szetteket raknék össze.

Az évek alatt annyira hozzámnőtt, hogy ha mondjuk valami alkalomra, pl. esküvő külön veszek egy szép ruhát, hiába szép a színe, hiába áll jól szerintem is és dícsérik meg mások is, nem érzem úgy, hogy illene hozzám. Pedig sosem gyászoltam nyilvánosan, depressziós sem vagyok, sőt, kifejezetten pozitív, életigenlő a személyiségem, meg is vagyok elégedve a kinézetemmel, és általában kedves vagyok az emberekkel. Mondjuk a metált tényleg szeretem, ez az egy sztereotípia igaz.

júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!