Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha egy lány csak...

Mit jelent ha egy lány csak fekete ruhákban jár?

Figyelt kérdés
semmilyen más színű ruhája nincsen, ezek ilyen tipikus new yorker/h&m-es passzos fekete ruhák
júl. 10. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp, de TALÁN: szereti a feketét????
júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ezek tetszenek neki, ennyi.
júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A fekete a kedvenc színe, vagy depressziós, vagy csak a divatot követi..
júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez tetszik neki például, vagy ilyen stílust követ, vagy gyászol, vagy depressziós. Ezeregy okai lehetnek még ennek.

Meg azért a fekete ruha sok embernek áll jól ducibbakat pl karcsúsítja.


Barátnőm is javarészt fekete ruhákat hord, pedig gyöny9rű nő, szőke haja van, szép arca szép formás alkata, nem sovány de nem is duci, jó formája van, ennyi. Ő is gyakran hord feketéket, javarészt egyrészes ruhákat fekete harisnyával vagy leggingsel ha olyan az idő. Ilyenkor nyáron előkerülnek a nyári ruhái, szoknyái, rövidnadrágjai, azokból vannak azért más színűek, főleg a felsőkből hord világosabbakat. De ennyi. Fürdőruhákból neki csak feket van, fekete bikini, meg egyrészes fürdőruhája is van. Igaz van neki egy világoskék fürdőruhája is, de azt csak itthoni medencézésre veszi fel, mert vannak kisebb hibák, de itthonra még bőven jó.

Ő neki is tetszik a fekete szín, meg neki a fekete és narancssárga színkombinációk is tetszenek.

júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy időben én is sok feketét hordtam, mert úgy éreztem, ez illik hozzám. Nekem fura volt, ha egy outfitemben nem volt legalább egy fekete ruhadarab... Manapság ez kikopott belőlem, de azért még igyis gyakori nálam a fekete.
júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Depeche Mode-os 😍😍😍


Legalábbis én ezért...

júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Praktikusabb, kevésbé látszik meg rajta a kosz.
júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy fekete korszaka 😅

Azért ha megnézzük a színek pszichológiáját, akkor a fekete nem csak a depresszió és a gyász színe, hanem határozott és erős egyéniségre utalhat. Van aki tudatosan hord feketét, mert slankítja és mert ezt gondolja divatosnak, trendinek. Utalhat a személyiségre a hordott ruhák stílusa és fazonja, de a jellemre nem, tehát attól még lehet valaki jó vagy rossz ember egyaránt.

Mondjuk most eszembe jutott egy régi film (9 és fél hét) amiben a főszereplő (Mickey Rourke ) szekrénye tele volt csupa egyforma szürke és fekete ruhával....

júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

ha 38 fokban hosszú fekete pulcsiba és nadrágban lenne ott már elgondolkodnék, hogy talán valami probléma van...


vagy egészségügyileg, vagy mentálisan agyilag...

júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 hol olvasol hosszú pulcsiról meg hasonlókról?
júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!