Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne zavarjon, hogy...

Hogyan ne zavarjon, hogy mások azért vannak előrébb az életben, mert ügyeskednek, mutyiznak, kihasználnak másokat?

Figyelt kérdés
Csak egy példa egy ilyen ismerőstől, akinél ezt látom. Kiposztolja, hogy egy Taylor Swift koncertre eladja a jegyét 600 euróért! Vételár 100 euró. Még csak nem is VIP. Ok: kell neki a pénz a nászútjára. Most mondanátok, én miért nem csinálok ezt. Válasz: nem akarom ennyire leégetni magam, nincs hozzá pofám. Ilyenek posztolgatnak, hogy semmi munkával milyen gazdagok. Miközben én tisztességesen elvégzem a munkám, de sehogy nem jutok előre.

júl. 8. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, amíg nem tért jobb utakra kétfajta ember kereste: a törvény és a törvényen kívüli.
júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ilyeneken nem fennakadni, az ilyent nem meglátni, pláne, ha valakinek nagyobb/ erősebb igazságérzete van - ezt tapasztalatból mondom. Viszont még így is meg kell tanulni kizárni az olyasfajta igazságtalanságokat, amiken mi nem tudunk változtatni, amik nem érintenek minket közvetlenül. Ezt a saját lelki békénk érdekében is meg kell lépni. Én is sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, mióta nem foglalkozom az igazságtalanságokkal annyit, mint rég.
júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!