Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azariából tényleg világsztár...

Azariából tényleg világsztár lesz? vagy már most is az? megkérdeztem pár amerikait de ők még nem ismerik.

Figyelt kérdés
júl. 7. 21:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen közömbös, viszont nagyon sok helyen ezt olvasom róla!
júl. 7. 21:53
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz.
júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt néztem, hogy a Szigeten sema legnagyobb sztárok közé sorolják: [link]
júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hinném. Csomó száma csak úgy ér valamit, ha érted a szövegét, anélkül nyekergés.
júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Erre a szinvonalra csak a proli magyaroknak van igénye. Külföldön kiröhögik.
júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy lesz. Csak nagy a marketing körülötte, a kis tinilányoknak meg ennyi elég. A csapata az internet korának megfelelően hypeolja a srácot. Igazából ennyi.
júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem is fogják ismerni. Max ha Eurovíziót nyerne, akkor talán néhány hónapig, esetleg pár évig emlékeznek rá. De sose lesz egy Justin Bieberrel egyenlő népszerűsége. Túl "lágyak" a dalai, nem olyan pörgősek, amire jobban lehetne bulizni, mondjuk egy Tomorrowlanden. Lehet mondani, hogy "pár év és befut" de a kb 23-24 év körüli életkorával már rég elérte életpályájának maximumát. Az amerikai sztárokat is már 16-18 éves korukban felfedezték. Ide magyar színvonalra teljesen jó, de külföldön a többszáz millió ember között eltűnik, max egy kisvárosi előadó lenne ott. Itt a 10 milliós Magyarországon könnyebb befutni. És azt sem kell elfelejteni, hogy a Palacsintás sztori előtt közel nem töltött meg Akvárium Klubot meg Budapest Parkot, szóval ez is sokat dobott rajta.
júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
az, hogyne, ő az új madonna
júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez ugyanaz a jelenség mint a Szoboszlai. Egyikből se lesz világsztár.
júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmam sincs. Rádióban hallottam pár számát, ritka szar😂
júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!