Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért retteg a...

Sok ember miért retteg a szerelem érzésétől?

Figyelt kérdés
Sokan elítélően nyilatkoznak is ezzel az érzéssel kapcsolatban. Mi bajuk van ezzel a fajta érzelemmel?

júl. 5. 07:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Hol találkoztál ilyen emberrel?
júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez kamubol szokták csak mondani hogy sokat csalódott kaocsolatot nem akar, csak szexet,te meg értsd meg szegényt hogy biztos nehéz lehet neki🤣
júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antiszociális lény ***** válasza:
62%
Úgy van ahogy a második mondja. A másik lehetőség pedig az, hogy mentális probléma áll a háttérben.
júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Gary Chapman: Egymásra hangolva című könyvének 3. fejezete: "A szerelem élménye" elég jól bemutatja mi is a szerelem NAGYON ERŐS negatív oldala. Ajánlom figyelmedbe. Én is utálom a szerelmet, nem rettegek tőle, de egy káros méregnek tekintem.
júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hiányától rettegnek.
júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
A szerelem nem csak pozitív dolgok eredője lehet. A bűnügyi statisztikákban is elég gyakori a szerelemféltésből elkövetett bűncselekmény.
júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
6: Ez egy nagyon rossz szóhasználat, be kéne tiltani. Azoknak a bűncselekményeknek semmi közük a szerelemhez. Az nem szeret, aki olyanokat követ el.
júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

6 az csak az hogy van mire fogni.

Egy dührohamos csak indokot talál arra miert ölheti meg a párját. A szerelemféltésre fogják csak.

Közben csak beteg és pszicho azért öl. A szerelem valoban nem az, hogy megvádollak megcsalással és megöllek. Es fel vagyok mentve.


Az is jogtalan es igazságtalan a törvényekben is, hogy szerelemféltésbol elkovetett gyilkosságok enyhébb ítélet alá esnek. Egy rakat gyilkos aki pl onkyfansokat ver vagy öl simán ráfogják az is arra hogy ő csak szerelmes volt. (Kózben meg csak gyűlöli a k-kat)simán kijátszák a törvényt is.

júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert nekem ez nem pozitív érzes hanem negatív. Én megpusztulok közben. Tenyleg olyan mint egy drog. Minden szokasod megvaltozik, nem eszel nem alszol úgy, midnen bajod van, mint aki betépett. Embereket életük legrosszabb józanészt kukázó döntéshozasra veszi rá. Szóval nem mondom hogy felek a szerelemtől, de nagy ívben elkerülöm.


Es hangsulyozom, hogy SZERELEMről beszélek, a lila ködös dologról, és NEM a SZERETETRŐL. A szeretettel semmi bajom. Az tiszta, őszinte. Nem úgy mint az a másik lila ködös drog.

júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Senior Séf ***** válasza:
Utolsó, teljesen rendben van az okfejtésed; szerelmesen nem vagyunk magunk. Ön- és közveszélyes őrültként tekinthetünk magunkra. Mindazonáltal aki már egyszer VALÓBAN ÁTÉLTE, az tudja, hogy az egyetlen dolog, amiért megszületni érdemes. Nem éli át mindenki. Én magam közel 50 felejthető liezon, meg egy elrontott házasság után, 40 évesen tapasztaltam (és tapasztalom 25 éve) meg.
júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!