Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt a legidiótább ember,...

Ki volt a legidiótább ember, akivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánult meg az elmebetegsége?

júl. 4. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Van egy faszi a falunkban, aki egész életében csak az anyjával élt (~50..60 közötti lehet, de érdekes módon szinte nem is ráncos). Sok-sok évvel ezelőtt, amikor egyszer, valahogy a közelembe került, akkor éreztem rá, hogy ez nagyon nem százas. Olyan volt vele érintkezni, kommunikálni, mintha egy borzalmasan szúrós kaktuszt, vagy szilánkosra tört üvegpoharat markoltam volna meg két marokkal. Egyből csak szúrt és vágott. Totálisan agresszív és antiszociális, teljesen magába fordult, szó szerint, mint akit vasvillával vettek el az anyja alól.

Természetesen soha nem volt párkapcsolata, szerintem még iskolába se járt, dolgozni szerintem még nem látta senki sem, anyagilag az anyja tarthatja el. Szikár, vékony alkat, nyúlt, lószerű, zárt pozícióban, a vállak mögé és közé behúzott, tehát állandó védekező állásba helyezett és tartott feje állandóan borostás, sunyi nézés és a hozzá passzoló görnyedt testtartás, a rajzfilmekben a bűnözők vannak így ábrázolva.

Újabban egész komolyakat bicajozik vásárolgatni a szomszédos városba, gondolom érzi, hogy az anyja már nem fog sokáig élni és próbál beilleszkedni a hamarosan bekövetkező új élethelyzetébe.

Az IDIÓTA szobrát simán meg lehetne mintázni róla.

Félek még szóba állni is vele, nehogy véletlenül kipécézzen magának. Horror egy figura.

júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy

Annál sokkal több van

Frusztrált féltékeny kattos emberek

júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pár fityisz szimpatizáns, a nagyon elborult, menthetetlen fajtából.
júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Emberekkel foglalkoztam egész életemben. Vendéglátás, majd turizmus. Szeretem egyébként, de idiótákból, idióta megnyilvánulásokból egy könyvet tudnék írni.

Nekem legidiótább típusom van, ez az, aki egyébként valahol szerintem tudja magáról, hogy egy ostoba fasz, és ezt magabiztos határozottsággal (=agresszív seggfej viselkedéssel) próbálja leplezni.

Meg mikor nem értik, mi történik körülöttük, és ettől agresszívak, vagy éppen hisztérikák lesznek.

Mikor azt hiszik, hogy ha eleget ordítanak, vagy épp eléggé bántanak valakit, aki épp ott van, akkor majd megoldja a problémájukat, amit nem lehet megoldani. Ez különösen szép példája az idiótaságnak, mármint érted, az ilyen fejében valami olyasmi lehet, hogy "óh, oké, nem tudunk elindulni, mert a busz, ami vitt volna minket, lerobbant, de semmi baj, biztosan van egy szerelő, akit előrántanak a seggükből, vagy egy másik busz az épület mögött, csak eléggé traumatizálni kell hozzá a második hetében betanuló 18 éves hostesscsajt, és akkor ideadja".

Az a legszomorúbb, hogy a saját társaságomban is tapasztalom ezt a fajta hozzáállást, volt már, hogy azért volt mosolyszünet az este során egy haverral, mert mikor már percek óta hergelte magát, hogy ő most odamegy, és kirántja a srácot a pultból, mert ő elmondta, hogy nem kér majonézt, és ebben majonéz van, és egy ponton nem bírtam nem megkérdezni, hogy ne haragudjon már, de ő szerinte direkt azért baszta el, hogy vele kitoljon így ismeretlenül, nem lenne egyszerűbb odamenni, elmondani, hogy ebben majonéz van, ő majonéz menteset kért, csinálják újra? Miért kell seggfejnek is lenni mellé? Érdekes mód valahányszor ilyen történik velem, és normális hangnemben jelzem, kicserélik, elnézést kérnek, és sokszor felajánlanak valami ingyen extrát.

júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kérdező! Leírnád, milyen a legidiótább ember, akit te ismersz?
júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!