Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Genetikai selejt lennék vagy...

Genetikai selejt lennék vagy rossz nevelést kaptam? 30F

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok mióta az eszemet tudom. Ráadásul még nagyon bénán is nézek ki. Férfi létemre műszaki tudásom, műszaki érzékem nulla, semmilyen gépet pl. egy fúrót nem tudok használni, hiába magyarázzák el hogyan működik, milyen elemekből épül fel csak bambán nézek és képtelen vagyok átlátni. Már az általános iskolai "technika" órán is én voltam a legszerencsétlenebb, aki a legegyszerűbb feladatokat is elrontotta. Ennélfogva semmilyen műszaki pálya nem jöhetett nálam szóba ami óriási hátrány a mai világban. Nem tudok vezetni sem, nincs jogsim, ami szintén egyre jobban zavar, mert amiatt is egy szerencsétlennek érzem magam, hogy folyton gyalogolok, buszozok vagy másra kell hagyatkozni hátha elvisz. Az is nagyon zavaró, amikor munkatársaim otthoni munkákról, szerelésről, barkácsolásról, hasonló dolgokról beszélnek, nekem meg kínai az egész téma. A munkaköröm is olyan hogy inkább nők szokták végezni az ilyen jellegű munkákat. A fizikai erőnlétem is gyatra, nehezebb dolgokat alig bírok megemelni, míg nálam kisebb termetű emberek simán felkapják. Társaságban is inkább visszahúzódó, csendes vagyok, ezért nem is járok sehova évek óta, meg úgy alapból az egész életemet szégyellem. Külsőre is olyan ronda, béna, esetlen vagyok. Barátnőm nem is volt sosem, nem is lennék alkalmas a férfi szerepre. Valami genetikai defekt, szervi, hormonális probléma okozhatja hogy ilyen selejt lettem? Vagy gyerekkoromban valami félrement nevelés terén, amire nem emlékszem, mert amióta vannak emlékeim, ilyen vagyok.
júl. 4. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És? Most sírsz vagy változtatsz? Erőnléten pl. simán lehet.


10-es, de most azzal a társadalomnak árt, hogy gyenge és ügyetlen, vagy magának? Ettől nem különleges lesz, csak magának árt.

júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy szöget nem tudok egyenesen beverni, mindent szakikkal csináltatok, nincs autóm, sosem vezetek. Ennek ellenére magasan az átlag felett keresek, jó munkám van, az elmúlt 15 évemből nagyjából 12-ben volt fix párkapcsolatom. A klasszikus "férfias" készségekre egyre kevesebb szükség van, ha nem tudsz valamit felemelni, van rá gép, ha nem tudsz bekötni valamit, lehet rá fizetni valakinek. A napi legnagyobb fizikai terhelésem az, hogy kipakolom a tokjából a laptopomat, semmi szükségem arra, hogy kapáljak, disznót neveljek vagy betonozzak. Ha lenne egy zombiapokalipszis, akkor nem lennék túl jó pozícióban, de egyrészt ennek kicsi az esélye, másrészt simán megoldottam olyan szituációkat, mint polgárháborús országokban utazás vagy kijutás egy keményebb guineai fogdáról. Azért, mert apád jobban nyír füvet, nem leszel hátrányban, kicsit keretezd újra a dolgokat.
júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Anyàd nem volt véletlenül túlféltő, mindenben korlátozó típus?
júl. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám.
szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!