Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Genetikai selejt lennék vagy...

Genetikai selejt lennék vagy rossz nevelést kaptam? 30F

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok mióta az eszemet tudom. Ráadásul még nagyon bénán is nézek ki. Férfi létemre műszaki tudásom, műszaki érzékem nulla, semmilyen gépet pl. egy fúrót nem tudok használni, hiába magyarázzák el hogyan működik, milyen elemekből épül fel csak bambán nézek és képtelen vagyok átlátni. Már az általános iskolai "technika" órán is én voltam a legszerencsétlenebb, aki a legegyszerűbb feladatokat is elrontotta. Ennélfogva semmilyen műszaki pálya nem jöhetett nálam szóba ami óriási hátrány a mai világban. Nem tudok vezetni sem, nincs jogsim, ami szintén egyre jobban zavar, mert amiatt is egy szerencsétlennek érzem magam, hogy folyton gyalogolok, buszozok vagy másra kell hagyatkozni hátha elvisz. Az is nagyon zavaró, amikor munkatársaim otthoni munkákról, szerelésről, barkácsolásról, hasonló dolgokról beszélnek, nekem meg kínai az egész téma. A munkaköröm is olyan hogy inkább nők szokták végezni az ilyen jellegű munkákat. A fizikai erőnlétem is gyatra, nehezebb dolgokat alig bírok megemelni, míg nálam kisebb termetű emberek simán felkapják. Társaságban is inkább visszahúzódó, csendes vagyok, ezért nem is járok sehova évek óta, meg úgy alapból az egész életemet szégyellem. Külsőre is olyan ronda, béna, esetlen vagyok. Barátnőm nem is volt sosem, nem is lennék alkalmas a férfi szerepre. Valami genetikai defekt, szervi, hormonális probléma okozhatja hogy ilyen selejt lettem? Vagy gyerekkoromban valami félrement nevelés terén, amire nem emlékszem, mert amióta vannak emlékeim, ilyen vagyok.
júl. 4. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Túl szigorú vagy magadhoz. :)
júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Édes kicsi kincsem, ahhoz semmi köze annak, hogy mi van lábad között, hogy a kezeddel meg a fejeddel miben vagy ügyes.
júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Így vagy jó, ahogy vagy.. Szard le a károgókat. 🙂😉
júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem szoktak károgni, legalábbis eddig inkább rendes volt velem az emberek többsége, de már az is egyre jobban zavaró, hogy 30 évesen úgy kezelnek mint valami kisfiút, ami persze nem meglepő a fent leírtak tükrében.


"Édes kicsi kincsem, ahhoz semmi köze annak, hogy mi van lábad között, hogy a kezeddel meg a fejeddel miben vagy ügyes."


Pont ez az, hogy olyan mintha valami szellemileg retardált lennék, aki alap feladatokat se képes ellátni.

júl. 4. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:
A szüleid milyenek?
júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy olyan mintha valami szellemileg retardált lennék, aki alap feladatokat se képes ellátni.


Ne haragudj, de ha azt hiszed, hogy az Y-n kromoszómán öröklődik a csavarozás tehetsége, akkor szerinted...?

júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Édesapám nagyon sok mindenhez ért, nem okoz neki gondot semmilyen gép kezelése, fizikai munka végzése. Sajnos rám nem ragadt ebből semmi.
júl. 4. 17:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy genetikai selejt lennél, semmi baj nincs azzal, amiket leírtál. De ha zavar, hogy ilyen vagy, tehetsz ellene, egy része ellen legalábbis mindenképp. Fizikai erőnléten javíthatsz. Nem értesz a barkácsoláshoz, kit érdekel, biztos van más, amit meg te tudsz jobban, hát beszélj velük arról, ki tudja, talán érdekesnek is találják majd.

A gond azzal van, hogy így gondolsz magadra. Mint egy szerencsétlenségre. Ezt érzik meg a nők, ezen kellene változtatnod.

júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak lusta vagy. Ha nem tudod megjegyezni hogy hogy működik egy gép, mikor valaki elhadarja neked, akkor nézz róla videókat, esetleg olvass róla valami cikket/használati utasítást. A legtöbb ember ezt csinálja, nők és férfiak egyaránt.

Az hogy fizikailag gyenge vagy, azon lehet változtatni rendszeres testmozgással.


A hozzáállásod a probléma. A génjeidet és a szüleidet okolod 30 évesen a hiányosságaidért, ahelyett, hogy tennél ellenük.

júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem veled van a baj. Ez a világ, meg ez a társadalom az elbaszott.. Szerintem pont az normális, aki nem akar beilleszkedni. Az a normális, aki a nem normális.
júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!