Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik nemmel jössz ki jobban?

Melyik nemmel jössz ki jobban?

Figyelt kérdés
júl. 1. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Férfi vagyok és a férfiakkal értettem meg magam jobban. A nők olyan szinten érzékenyek és sértődékenyek, amit én soha nem értek meg hogy miért. Szó nincs szexista megjegyzésekről, nem ezekre értettem. Meg a hisztijeik is elég zavaróak tudnak lenni. Dolgoztam együtt olyan szobában ahol csupa női munkatárs vett körül és mindig egymást fúrták, olykor szemben is megmondták a magukét, de nem igazán tudtak együttműködni. Félreértés ne essék, nem minden nő ilyen, sőt, csak nekem ilyenekhez volt többségében "szerencsém" és saját köreimben ugyanezeket a viselkedéseket férfiaktól sosem tapasztaltam.
júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Én abszolút nem tudok dönteni... Férfi vagyok, az emberek kb 80% egyáltalán nem szimpatikus, akik meg igen, azok (is) fele-fele arányban nők vagy férfiak. Mindkét nemből megvannak azok a tipikus arcok, akiktől falnak megyek, ugyanolyan undorítóak.
júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem alapvetően mindkét nemmel jól kijövök, de nők társaságában komfortosabban érzem magam, ha nem ismerem őket annyira, mint hasonló esetben férfiakéban (35N).
júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Harmincas nő vagyok és világ életemben a nőkkel jöttem ki jobban, ha barátságról vagy munkakapcsolatról volt szó. Sokkal több férfi kötött belém, mint nő. Szerintem az sem tetszik sokuknak, hogy nem hozom a klasszikus női tulajdonságokat. Ennek ellenére a nőkkel hamar szót értek.
júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Nőként személyiségekkel jövök ki jobban.
júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Nő vagyok, és én is úgy érzem, hogy mindkét nemmel kellően jól kijövök, bár már gyerekként is több fiú haverom/barátom volt, mint lány, talán részben emiatt is hajlok mégis inkább a férfiak felé. Munkában viszont nem mindig szeretek nőkkel dolgozni; nekem is tettek már keresztbe, dráma is rendszeresen volt az egyik helyen, versengésről, felesleges pletykálkodásról nem is beszélve.
júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!