Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra melyik a legkedvesebb...

Számodra melyik a legkedvesebb hónap?

Figyelt kérdés
És miért?

jún. 28. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
December; az ünnepek miatt, a hangulata miatt, meg végre együtt a család, és együtt töltünk pár napot a távolabbi rokonokkal is. Akkor lenne tökéletes, ha hó is lenne, csak hát... nem igen van az sem már egy ideje.
jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Október.

Sajnos idealizálnom kell, mert manapság már az is kissé "elnyáriasodott", de a klasszikus októbernek imádom a hangulatát, a színeit, a hőmérsékletét.

A végét pedig megdobja a halloween is, én szeretek elmerülni benne.


30/F

jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Májustól augusztus végéig. Szeretem a nyarat, a meleget, virágokat, ellenben utálom a hideget, az esőt és azt a lepusztult, kopár, sivár tájat, ami ősztől a tavasz közepéig jellemző.
jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez fura, hogy egy vélemény alapú kérdésre adott válaszokat lepontozták! Hogy lehet az nem hasznos valakinek, hogy a kedvenc hónapom a május? Vagy miért olyan hihetetlen? A December meg hasznos? 🤔
jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az őszt szeretem a legjobban. Októbert és Novembert. Főleg olyankor az erdők hangulatát.
jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 miért, az enyémmel mi volt a baj? Leírtam, hogy az október, leírtam azt is hogy miért, egy rossz szót nem szóltam a többi hónapra, mégis a többség szerint nem hasznos. Miért? Mert ennyi gyökér jár ide.
jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
#14 Mert a magányos depressziós bácsik attól érzik jól magukat, hogy ész nélkül nyomogatják a dislike-ot mindenkire.
jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!