Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne megvennem az egész éves All You Can Move hozzáférést ha mindig abbahagyom az edzéseket 3-4 hónap után?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a helyszínen vettem a kondibérletet, ezért ha abba hagytam, akkor nem volt semmilyen elköteleződés már, mert abba tudtam hagyni.


Viszont ha kifizetném az egész éves hozzáférést akkor lehet nem lenne pofám nem lejárni rendesen edzeni ha már kifizettem az egész évet.


jan. 2. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ember, ha ezen az összegen múlik, hogy rendszeresen sportolj, már eddig is meg kellett volna venned.
jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy havi bérlet 17 ezer forint, egy éves meg 180 körül, azért egy hónapban 17 ezret könnyen elengedek, de ha kifizetek 180 ezret az már olyan összeg amit idegesítő lenne a “semmire” kifizetni.
jan. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!