Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Strandon mennyire...

Lányok! Strandon mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
jún. 28. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit az vagyok, mert ducibb alkatom van. Irígylem a vékonyabb lányokat. Viszont ők meg a nagy melleimet irígylik. :D
jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%
Ne légy az kedves 1. Férfi társaim 70%-a imádja a ducibb nagymellű lányokat.😊
jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
semennyire
jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
86%
Nem vagyok az de nem is veszek fel olyan ruhát ami mindent mutat
jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Amikor vékony voltam, egyáltalán nem voltam szégyenlős, bár nem is mondanám, hogy mutogattam magam, teljesen egyszerű bikinit viseltem. Most, hogy meghíztam, inkább egyberészes fürdőruhát viselek és igyekszem takargatni magam, szóval ez sem szégyenlősség, inkább kellemetlenség. De persze ez csak a parton van így, a vízben elmerülve csak lazulok.
jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Semenyire
jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok, sőt büszke vagyok a testemre, egy gramm súlyfeleslegem sincs, ami esetleg hibának mondható rajtam, az meg nem zavar.
jún. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
92%
A súlyfelesleg az nem feltétlen csúnya, nem az a szép, aki csontkarcsú, legyen azért állóképesség is.
júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
85%
8-as vagyok, tudom, nincs összefüggés, csak elítélem az esztelen diétát, túlfelesleg ne legyen persze, de minden lánynak más az arányosan szép alkat és ha valaki nem cérnaderekú, attól még sokkal szebb lehet, mint a baby-alkat. Legyen mit fogni és hacsak egészségügyi oka nincs, ne nyafogjon, ha fel kell menni egy hegyi túrára, vagy fel kell kapálni a kertet.
júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!