Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ha kiderült...

Mit lehet tenni ha kiderült hogy az egyik családtagod pszichopata?

Figyelt kérdés
Az öcsémről derült ki úgy, hogy a párja elküldte pszichológushoz és az lett a diagnózis hogy antiszociális személyiségzavar, azon belül pedig a tervező típus. Tehát nem szociopata amely nem tervez hanem hirtelen felindulásból cselekszik hanem pszichopata. Eddig én se tudtam mi a különbség de miota kiderült sokat informálódtam. Velem és a szüleimmel normális, a párkapcsolataival szoktak gondok lenni de kiével nem? Egyébként jól keres, jól él. Kell-e bármit is tenni, változtatni? Egyébként is mindehol azt írják h ez nem gyógyítható és nehezen is kezelhető. Az ő reakciója annyi volt h ezt eddig is tudtam, persze nekünk nem mondta h így érez.
jún. 28. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorotokban nem is voltak erre utaló jelek?
jún. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nagyon sok ilyen ember van a világon (több mint gondolnád), akik tökéletesen be tudnak illeszkedni és hasznos tagjai a társadalomnak. Orvosok, ügyvédek, politikusok között van a legtöbb. Nem feltétlenül jelent rosszat. A magas hatalmi pozíciókban lévők is szinte mind azok, vagy mutatnak pszichopátiára utaló jeleket. A történelem nagy figurái és hadvezérei is azok voltak. A pszichopata nem egyenlő azzal hogy valaki sorozatgyilkos, és nem következik egyenesen hogy rossz ember.
jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
0%

Szerintem a probléma nem az öcséddel van.

Valószinüleg a párjával van valami baj.

Miért vitte el pszichológushoz ?


A pszichológia egy áltudomány.

Semmi valódi tudás nincs mögötte.

Az öcséd párja vagy nem tudja ezt, vagy pedig egyszerűen le akarja értékelni az öcsédet. Én a helyetekben annak a nőnek a viselkedését kezdeném el megfigyelni.


Egy pszihopatára az a jellemző, hogy úgy gondolja vele semmi baj.

Mindenki másokkal van baj.

Az öcséd nem ilyen.

jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 Te rohadt nagy troll vagy xDDD. A pszichológia hogy lenne már áltudomány, és honnan tudod, hogy az öccse nem olyan?
júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
0%

A pszichológia egy áltudomány !!!

Bárki megbizonyosodhat róla !

Kerits egy egyetemi psichológia könyvet.

Aztán nyisd ki találomra bármelyuk oldalon.

Aztán kezd el olvasni.

Olvasd el a lap aljáig.

Aztán gondolkozz el rajta, hogy volt-e bármilyen használható tudás azon az oldalon?


Az öccse nem túnik pszichopatának.

Azért, mert el birja képzelni, hogy lehet vele valami baj.

Ezt egy pszichopata soha nem gondolja magáről.

júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Te totálisan el vagy. Miről beszélsz, ember?

A pszichológia egy nagyon jelentős tudomány.


Szerinted a legtöbb ember akit személyiségzavarosnak diagnosztizálnak, csak véletlenszerűen produkálnak azonos viselkedés mintákat?

Mindegyik diagnosztizált személyiségzavarosnál szinte ugyanaz a viselkedés.


Tehát innentől kezdve kimondottan létezik a jelenség, hogy személyiségzavar.


Szerinted az érzelemvilág, emberi tudat nem tanulmányozható? Vagy te most komolyan ennyire csőlátású vagy?


Innentől értelme van annak, hogy pszichológia. Mert létezik.

júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
0%

A kérdésem:

Elolvastál egy oldalt egy egyetemi tankönyvből és értelmesnek tünt ?

júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Youtube videókat szoktam nézni, meg instan, itt ott amott olvasgatni. A pszichológiával szembe menni hülyeség, ezt kijelentem még egyszer.


Na most felteszem neked a kérdést. A személyiségzavar egy lényeges része a pszichológiának.


Az összes nárcisztikus, pszichopata, borderline nagyjarészt ugyanúgy viselkedik. Megvannak a szörnyen közös jellemzőik.


Ha szerinted ez nem létezik és áltudomány, akkor minek neveznéd ezt a jelenséget? Orbán bábozik velük és szándékosan dönt afelől, hogy mindegyik úgy viselkedjen?

júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Adjál már egy konkrét választ légyszíves, hogy ha ez áltudomány, akkor mi ez a jelenség? Fogalmazd meg nekem kérlek..
júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Igen az emberi állapotnak vannak különböző szintjei.Ugyanazon az érzelmi hangoltsági szinten lévők viselkedése, gondolkodása kisértetiesen hasonló-

Például a hasonló szinten lévők szoktak ugyanabba a pártba tömörülni.

A fasiszta ,mindenütt fasiszta mindent jobban tud és dühöng.

A kommunista mindenütt egyforma hazug és aljas.

És a Pszichológia mindenütt áltudomány.

júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!