Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon elmebeteg a fodrászom?

Vajon elmebeteg a fodrászom?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig debil fodrászokat fogok ki... a korábbi elkezdett piálni napközben és részegen beszólogatott minden vendégnek, így otthagytam (sajnos a NAV-ot nem küldtem rá, de amióta rohadék lett, figyel rá, hogy adjon számlát).

Az új fodrászom meg köszönés nélkül lenyomta a telefont, szinte minden alkalommal pillanatokra dühkitörései vannak, és múltkor egyfolytában belém akarta folytani a szót. Meg olyan passzív-agresszív áthallásos mondatai vannak, amik félreérthetőek és letagadhatóak.

Ti váltanátok vagy szarjam le, ne legyek ennyire érzékeny? Sajnos ezek vidékiek, szóval ha más fodrászhoz mennék el itt helyben, vele kapcsolatban sem lennének illúzióim.



jún. 27. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi alapján miért elmebeteg? A személyiségzavar címkét főleg nem értem.

Az, hogy valaki piál, főleg ha munka közben, az gáz.

De emez az eset... Rád nyomja a telefont köszönés nélkül, hát elég bunkó, de ennyi. Az, hogy dühkitörései vannak, nem elég pontos és így értelmezhetetlen. Ez a passzív-agresszív dolog meg még megfoghatatlanabb, ennyi alapján nem lehet megítélni, hogy te magyarázol bele valamit vagy tényleg ilyen. De bármelyik is, nagyobb esély van arra, hogy valami miatt idegesítő vagy számára és azért ilyen veled, mint az, hogy elmebeteg.

Ezt a "vidékizést" meg főleg nem értem, hogy mi köze van bármihez, ugyanis Pesten ugyanannyira Homo sapiensek élnek, mint vidéken.

jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a mostaninak is megvannak a maga bajai. Ha nem szimpi, nem kell vele fecsegni. Ha te lelki szemetesládának is alkalmazni akarod a fodrászodat, akkor keress olyat.
jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megoldottam, keresek inkább új fodrászt... a vidékizés csak annak szólt, hogy Pesten nem kellett állandóan új fodrászt keresnem ilyen dolgok miatt.
júl. 5. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Na többek között emiatt is álltam át arra, hogy inkább otthon nyírom géppel a hajam.
júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!