Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ennyire egymás...

Miért vannak ennyire egymás ellen a magyar emberek?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktam olvasgatni a kommenteket álláshirdetések alatt, és a legtöbbnél egymással veszekednek az emberek. Például most olvastam egy bizonyos hirdetés alatt, ahol tényleg karcsú fizu volt megadva az elvárások mellé, és ezt szóvá is tette pár ember, hogy nem csoda hogy nincs jelentkező.


Erre beszólt neki egy másik ember, hogy mégis mennyit vár egy szaktudást nem igénylő munkától, és ebből 30 komment keletkezett kb.


Véleményem szerint ezért tartunk és fogunk mindig is tartani itt, mert leakarjuk törni a másikat.



jún. 27. 07:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert van amikor valakit idegesít, ha a másik nem gondolkodik reálisan.
jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem magyar tulajdonság, megnézel bármilyen facebook posztot kb és találsz alatta kötekedő kommenteket.
jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert mas orszag nem ilyen? mindenhol vannak ilyenek.
jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Mindenhol sok a hülye, csak most facebookon is írogatnak, azt pedig mindenki látja.
jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert a magyarok többsége borzasztóan frusztrált, löttyedt lepukkant ember, akinek nincsenek sikerélményei.

Viszont lusta is, ezért tenni sem akar azért, h jobb legyen az élete, ezért marad kötözködés, mások szidása, szájalás, okoskodás.


"Véleményem szerint ezért tartunk és fogunk mindig is tartani itt, mert leakarjuk törni a másikat."


Egyetértek.

Vidéken élek, és bármibe kezdtem (edzés, nyelvtanulás), az emberek többsége el akart kedvetleníteni, mert "úgyse fog menni". Az ország állapotán is tökéletesen is látszik az, hogy az emberek többsége elvan a langyos vízben és mérges akar, aki azon dolgozik, h jobb legyen.

jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Sok oka, lehet nem tudom. Én Erdélyből jövök, és ennyi frusztrálságot nem kaptam a románoktól sem, mint a magyarországi kommentfalakon. A személyes kapcsolataimmal hál'Istennek nincs semmi gondom.
jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Mindenhol ilyenek. A negatív mindig feltűnőbb. A normális emberek nem fognak nyilvánosan veszekedni, meg undorító kommenteket írni mindenhova.
jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6, ez is egy érdekes téma, a román-magyar gyűlölet. Ha megnézek egy romániáról készült képet a facebookon, instán, youtubeon videót stb, 100% hogy lesz egy magyar kommentelő, aki lehurrogja. Az ellenkezőjére sokkal kevesebbszer van példa.
jún. 27. 09:19
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

"Vidéken élek, és bármibe kezdtem (edzés, nyelvtanulás), az emberek többsége el akart kedvetleníteni, mert "úgyse fog menni".


Nekem mindig pont ez adott mindig eröt és kitartást, hogy megmutassam, hogy de. Menni fog. Millió dolgot így értem el, hogy már azért sem hagytam abba, ne legyen már igazuk.


Saját szüleimöl is pl. megkaptam, hogy sosem leszek mérnök. De túl nyakas voltam.

jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

"Véleményem szerint ezért tartunk és fogunk mindig is tartani itt, mert leakarjuk törni a másikat."


Tudod van a vicc is. Amikor a pokolban rotyognak a kondérban az oroszok. Fegyverrel örzik öket, hogy ne tudjak menekülni.

A németeknél tábla van, hogy "tilos kijönni" és ök ezt betartják.


A magyaroknál semmi sincs, hisz ha egy mászni próbál, a többi úgyis visszahúzza.

jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!