Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha itt valaki provokatívan...

Ha itt valaki provokatívan tesz fel kérdést, akkor bele is álltok és kiosztjátok, vagy csak jelentitek?

Figyelt kérdés
jún. 26. 18:30
A kérdező szavazást indított:
Jelented
Megmondod neki a magadét
Is-is
30 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez a kérdező nálam alaposan kiverte a biztosítékot: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__127..


Ha írtam volna neki, szerintem kitiltottak volna. De jó páran helyretették. Hogy lehet valaki ennyire primitív? És még ki is emelte a kérdést

jún. 26. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
A politika kategóriában minden második kérdés egyértelműen provokatív, már jelenteni sem szoktam... Néha írok egy-egy komolytalan választ, aztán vagy törlik, vagy nem.
jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Jaj ha leirom itt hogy szeret engem es hű a barátom és én szép vagyok, kb leüvölt az egesz gyk hogy nem szeret,100% hogy csal csak nem tudsz rola, es ronda vagy.


Ha csak jókat mer írni az ember az már önmagában itt provokácio.

jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 kivételtől eltekintve csakis jelenteni szoktam őket. Nem vagyok az a típus, aki leáll veszekedni.

A pár kivétel, amit mégis megejtettem, bicskanyitogató stílusban íródott nőgyűlölő kérdés alá ment. Nem azért írtam oda, mert magamra vettem volna, hanem már nagyon megelégeltem, hogy ennyire elterjedt és elfogadott lett egy komplett nemet utálni egy negatív tapasztalat alapján.

tegnapelőtt 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!