Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza azt, hogy egyre...

Mi okozza azt, hogy egyre több az öreglegény?

Figyelt kérdés
A mai világban kitárult a világ, interneten bármit, bárkit elérsz, mégis magányosabbak az emberek, rengeteg a 40-es, 50-es éveiben járó egyedülálló férfi. Mi okozza?

jún. 26. 17:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

9#

Én voltam a "házisárkány"!!!

Amit már borzasztóan bánok, de már nem tehetem jóvá! Annyit gondolkozom azon hogy miért volt fontos hogy pl hétvégén le legyen vágva a fű? Miért volt fontos hogy minden patika legyen, rendben legyen, ahelyett, hogy inkább együtt lettünk volna...

jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyedulállók. Rám már 3 feleség is írt.
jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%
Mi okozza, leginkább az internet.
jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%

9#

Még annyit, hogy Ő soha az életében nem mondta, hogy házisárkány lennék.

Most mégis az gondolom hogy ennek ellenére lehet mégis az voltam. Hidd el nem az a fontos hogy elteszed e a koszos gatyáját a szennyesbe, hanem az a fontos, hogy elteheted!

jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
A zemberek kölcsönösen beleunnak egymásba, mert senki sem tud a másikkal mit kezdeni, normálisan bánni.
jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
63%
35 éves férfi vagyok. Munka után alig várom, hogy végre ne szóljon hozzám senki.:D Megőrülnék ha itthon is lenne valaki akivel foglalkoznom kell.
jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
66%

juj ez a kérdés az incelek gyűjtőhelye lett...

Szerintem egyébként pont az internet és az embereknek önmaguk/saját életük felé lévő irreális elvárási lettek, mert ezt látják minden platformon a celebektől, influenszerektől, stb. És mivel otthon is rengeteg ingert kaphat egy ember a telefonja, kütyüi által, nem kell kimennie a szobájából, hogy másokkal érintkezzen. Sztem ezért több mint régen.

jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

3# 12#

Kikapartam neked a gesztenyét. 🙂

Örülök hogy én nem írtam rád 🙂

2es vagyok. 😉

jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"a nők olyan hajmeresztő és elviselhetetlen dolgokat engednek meg maguknak manapság"


Pl. mit?

jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
A barátnőm pl. folyamatosan chatelt legalább még 3 férfival, akik huszonéves drogos suttyók voltak, titkolózott, végül munkatársam bejelölte, és utána léptem le.
jún. 26. 20:56
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!