Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » TikTok-on láttam egy nőt aki...

TikTok-on láttam egy nőt aki azon volt kiakadva hogy valaki megkocogtatta a vállát (a pasi a kosarat mondta neki hogy nem lehet kivinni közben meg kilehet a pakolós részig)ez tényleg ennyire kiborító nő ként?

Figyelt kérdés

Mindent mondott hogy ő már ezért ütne meg akár a férje is ha ott lett volna. Komolyan egy ilyen miatt?

oké hogy a nők kényesek az ilyesmire meg is értem ha valaki azért ér hozzá mert perverz vagy mit tudom én de ez nekem normálisnak tűnik. Mondjuk én még nem kocogtattam meg senki vállát a nőkkel meg 1000%-al óvatosabb vagyok.


jún. 23. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Komoly mentális problémái lehetnek a nőnek. Jobb lenne, ha nem is járna közösségbe vagy szimplán kiköltözne a férjével a pusztába, jó messze a többi embertől.
jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez inkább egyéni dolog. Én frászt kapnék tőle, ha mondjuk valaki a hajamhoz érne, de összerezzenek akkor is, ha munkában véletlen egy kollega hozzám ér. Szóval egyrészt megértem, másrészt ennyire kiborulni és kipakolni a netre teljesen felesleges.
jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A személyes szférába való betolakodas az ilyen, abszolút nem illendő, érthető, hogy kiakadt rajta. Megütni ezért nem kell senkit, de nyugodtan el lehet mondani, hogy ilyet nem csinálunk, ez bunkóság, lehet siman szólni is az embernek
jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha füles van bent, nem zavar, ha így jeleznek bármit, mert nyilván nem hallom, de ha nincs (boltban pl max az egyiket hagyom bent, pont emiatt, hogy halljam mi történik), akkor bunkóság, ahelyett, hogy megszólítana és mondaná mi van.
jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég ijesztő ha hirtelen valaki,mondjuk egy jól megtermett férfi megkocogtatja a válladat.Bár monjuk nem értem a hisztit én se
jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokas senkit se kocogtatni. Rendor se kocogtat, ha nem bunozo vagy, hanem a szajaval beszel, es a labaval megy is hozza.
jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem illik mást megkocogtatni, hozzáérni, ha máshogy is el tudod neki mondani a szövegedet. Max. akkor, ha hangosan szólsz neki és megy tovább.
jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki tud hozzám szólni,akkor szóljon,ne a vállamat kocogtassa.Valóban idegesítő.


Férfi

jún. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!