Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi lehet az...

Szerintetek mennyi lehet az emberiségnek hátra?

Figyelt kérdés

Egyre több embertől hallottam mostanában, hogy az emberek maguk alatt vágják a fát és, hogy ennek nem lesz jó vége.

Mennyi lehet hátra ennek a fajnak?



jún. 20. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Több, mint kéne
jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már lassan kezdem én is így gondolni.
jún. 20. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Bármennyi, a nagyon távoli idővonalat leszámítva ahol a bolygó sem lesz élhető vagy megsemmisül. Gondolj csak a pandémiára, az is a semmiből jött és most el is tűnt, közben meghalt "csak" 7 millió ember. Bármikor jöhet egy ilyen új vírus vagy mutálódás (nem világháborús vagy háttérhatalom konteós szinten), hogy meghal akár 7 milliárd is.
jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Pár chicagoi atomtudós a 40es években előállt egy ilyen előrejelzéssel, ami egészen napjainkig tart.

Az a neve hogy "doomsday clock", és pont azt próbálják megjósolni, amit kérdeztél. Ha szeretnél, olvass utána részletesen, de elvileg nem állunk jól👍

jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát, felpontoztalak benneteket.

Inkább nem írnám le, hogy mit gondolok erről, de az biztos, hogy aggasztó.

jún. 20. 23:28
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát az ember, mint állatfaj nem fog úgy kihalni 50 éven belül, ahogyan azt egyesek károgják. Talán a civilizáció megsemmisülhet, vagy feldarabolódhat, de az ember túl kozmopolita ahhoz, hogy csak úgy eltűnjön. Tehát józan ésszel, mint állatfajnak olyan 100-200 ezer év biztos van még vissza.
jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Pár ezer év szerintem.
jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Minden nap van egy próféta, aki megmondja, hogy "Máncsak hónap van hátra...". Aztán marad minden a régiben.

Nem tudni ezt pontosan.

jún. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Amig ilyen vén f**szfejek vezetik a vilagot, mint putyin meg biden akkor 100 év és kihalunk
jún. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
#3 Több ember is meghalhatna,kivéve az én szeretteim,a többi KICSIT SEM érdekel.
jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!