Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt nyomják, hogy nem...

Akik itt nyomják, hogy nem normális az ha valaki nem szül, miért nem válaszolnak arra a kérdésre, hogy ők szültek-e?

Figyelt kérdés

Több kérdés alatt is láttam, hogy vannak akik szerint természetellenes meg nem normális ha valaki nem szeretne szülni.

Többször megkérdeztem tőlük, hogy ők hány gyereket szültek eddig ha ez a véleményük?

Még sosem kaptam rá választ.

Ez miért van? Vagy sokszor férfiak kötekednek ebben a témában?



jún. 20. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert csak trollok és provokálni vannak az oldalon.
jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert idióták, ne foglalkozz velük, nem érnek annyit.
jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Köszi!
jún. 20. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi folyamatosan kapjuk a " miért nincs gyereketek meg mikor lesz" kérdéseket.

Amikor meg megmondjuk, hogy egyáltalán nem akarunk úgy néznek ránk mintha legalább egy másik bolygóról jöttünk volna.

jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Erre már azt szoktam mondani, hogy remélem szülsz helyettem még hármat és megoldódik a dolog. Főleg, mikor arra hivatkoznak, hogy az én hozzáállásom miatt kihalna a bolygó. :D Oké...
jún. 20. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na az a másik kedvencem. Meg amikor azt nyomatják, hogy majd akkor nyugdíjat se kérjek mert azt az ő gyerekének kellene kifizetni.

De ha valami van akkor rögtön tudnak sírni, hogy jaj hát neki gyereke van meg, hogy nekem könnyű mert nekem nincs.

Könyörgöm , fegyvert fogtak a fejéhez vagy mi ?!

Az, hogy nekem több lehetőségem van az életben bizonyos helyzetekben az ugyan úgy egy szabad döntés eredménye mit az is, hogy ő inkább a gyermekvállalás mellett döntött, beáldozva ezzel bizonyos mértékű szabadságok és mozgásteret.

jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Arról nem beszélve hogy lassan csak a gyerektelenek fizetnek adót, szóval szerintem megérdemeljük. (Mondjuk úgyse lesz nyugdíj mire én oda jutok pl)

jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már nagyon unom, hogy mindenkit rá akarnak kényszeríteni a gyerekvállalásra, mintha az nem egy opcionális dolog lenne. Persze a régi időkben nem volt fogamzásgátlás és kellett a dolgos kéz is a ház körül, akkor nem is volt a nőknek más lehetőségük, mint szülni.

A mai világban annyiféle dolognak lehet az életünket szentelni, egy nőnek is vannak más lehetőségei, mint a társadalmi nyomásnak megfelelni. Jó lenne már egy olyan világban élni, ahol nem kérdezgetnek egyfolytában a gyerek témáról és ha egyszer azt mondom, hogy nem akarok/magánügy, akkor nem lenne de meg fogod bánni, de gyerek az kell , ki visz majd egy pohár vizet blabla... Hanem szépen lekattanna mindenki a témáról. Csak 2 emberre tartozik, hogy vállalnak-e gyereket, ha meg már úton lesz vagy lesz, akkor úgyis látni fogják. Nem értem miért kell kérdezgetni erről bárkinek is. Persze sokaknak más témájuk nem nagyon van.

jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!