Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is csak kényszerbő...

Szerintetek is csak kényszerből beszél már velem?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mióta összeköltözött a barátnőjével szinte látni srm akar. Eleinte mondta hogy nem tudja megoldani olyan rendszerességgel, ahogyan tavaly volt (amíg nem lakott együtt a barátnőjével), sőt olyat is mondott hogy nem leszervezhető. Én hülye a szülinapján mégis elinvitáltam egy találkozóra, de ott is írt a barátnője egy üzenetet, és fél órán belül felállt a srác és otthagyott. Nagyon függésben van a lánytól, elképzelhető, hogy köze van hozzá hogy amíg nem laktak együtt csalta is (dicsekedett vele haveri körben). A lényeg hogy egy városban vagyunk és olyan évi egyszer találkozunk, pedig pont híreskedett vele, hogy milyen kötetlen lett a munkaideje most ebben a félévben. Mi értelme egy olyan kapcsolatnak ahol chatelünk, de soha nem találkozunk, pesig 2 utcával odébb laknak?

Amikor szóvá tettem akkor azt mondta hogy ne várjam el hogy ő terjessze be a talit, hanem jelezzem hogy én szeretnék és akkor neki is eszébe jut hogy lehetne. Ez szerintem elég önzőség, mert ami volt tali annak is a többsége az en kezdeményezésemre történt



jún. 19. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező csaj, akkor lehet inkább a barátnő fogja a gyeplőt, hogy ne legyen találkozó. Ha a haver félrekacsintott mikor nem éltek együtt, most megtudja milyen a felügyelet alatt élés. Én személy szerint nem értem ezek után hogy maradtak együtt, hogy csalás történt..
jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában ma már minden barátság addig tart, amíg a punci vagy a farok be nem kúszik a képbe és ez ugye a legtöbb embernél azonnali és hosszú távú "lexarok mindent és mindenkit " kórt okoz.

Na persze,ha gond van, elhagyják stb - rögtön, szinte órák alatt megtalálja,akinek panaszkodhat. Egészen addig amíg új párja nem lesz, vagy "fejlődés " címén újra nem kezdi a régivel.

jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 L.. István ***** válasza:
79%
Az ugye megvan, hogy már nem is a barátod? Nem keresném semmilyen formában, meglátnám, hogy ő keres-e. Ha nem akkor ennyi volt. Ja és az nem ér, ha valamire szüksége van!
jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!