Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek ki a huszonéves...

Miért néznek ki a huszonéves lányok még tininek?

Figyelt kérdés
Korosztályomban akarkit megnezek, még olyan gyerek fejuk van. Kb 28 körül/utan kezdenek felnőtt nő benyomast kelteni. Ez miért van? Fiatalabbak között meg pont azt latom hogy a 13evesek 16nak neznek ki
jún. 19. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sminkelnek, idősebbnek néz ki az ember, meg persze a ruházat is hozzátesz ehhez. 21 éves vagyok és 16-nak hisznek (és mindig elkérik a személyit is persze így)
jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem néznek ki úgy.
jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont az a közvélemény, hogy a gen z öregebbnek néz ki a koránál.
jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
29 vagyok,17nek neznek sokszor... Jo is ez,de kicsit idegesit is. Mintha komolytalan lennek :(
jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hàt ő… genetika is nem? Most lettem 27, de van, hogy elkérik a személyimet, pedig isten bizony még csak gyerekesen sem öltözködöm. :’D
jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem néznek ki úgy.


Ez megint általánosítás.


Kb ugyanannyi 20-onéves fiú néz ki 17-nek mint amennyi lány...

és annyi lány és fiú néz ki idosebbnek is 17-18-nál.

jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak részben néznek ki így. Nem mindegyik fejlődik rendesen.
jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg általánosítás.

A közvetlen környezetemben, illetve az egyetemen is látva a többieket, én nem tapasztalok ilyent, legalábbis túlnyomó többségben nem. Persze, vagyunk páran, akik (jóval) fiatalabbnak nézünk ki a korunknál, de akadnak olyanok is bőven, akik minimum 10 évvel idősebbnek tűnnek, ahogy olyanok is, akik a koruknak "megfelelően" néznek ki. Ez pedig egy rakat dologtól függ; genetika, életkörülmények, lelkiállapot, sminkelési szokások, arcszerkezet, stressz mértéke, káros szokások/szenvedélyek, plasztika.

Én mondjuk pont azok közé tartozom, akiket rendszeresen 16-18 körülinek saccolnak, pedig lassan már 24 vagyok. Eleinte nagyon fura volt, de már örülök neki, mert lesz ez még így se.

jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!