Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet ezzel valamit kezdeni,...

Lehet ezzel valamit kezdeni, egyszer nagyon lent vagyok, egyszer fent?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy pozitív vagyok. Jó kedvem van.

Gondolkodásom, célom pl. esküvő, gyerek, költözés stb.

Aztán jön egy nap, full negatív vagyok.. idegesít minden, rossz minden.

Sokszor butaságokra gondolok, aztán pl. van ilyen is, hogy én biztos egyedül magam leszek, albérletben.. nem fog érdekelni senki és semmi csak magam vagyok.. senkit se szeretek ilyenkor….

Ilyenkor gondolok munkahelyemre is pl., hogy mekkora egy szar hely, szar fizetéssel… utálok még ide is bejárni… (de valahogy mégis amikor már dolgozok, kicsit nyugtat, vicces de ez van 😆 )

De amúgy nincs is gondom vele, mert amúgy a munka könnyű, nem nehéz egyáltalán, senki nem kötekedik velem, szünetek is elég jó hosszúak, szóval..

Barátnőm sokszor értetlenkedik, családom szintén..

Barátnőm sokszor 10 mp. alatt 3 verziót mondd, pl. hogy kell-e valami, aztán mégsem kell, najó mégis kell.. stb., ilyenekkel felcseszi az agyamat de nagyon hamar…

Családom meg a kajával vannak elfoglalva állandóan, itt a kaja egyél, ott a kaja egyél, van ám ilyen is-olyan is, ha ezt eszem akkor mondják van olyan is, ha azt eszem akkor mondják van ilyen is, ha nem eszek semmit se akkor is megszólnak miért nem eszek, a lényeg a lényeg, ha beszélnek is hozzám, csak a kajáról van szó , semmi másról…

Rohadtul idegesít ez megy már több mint 25 éve….

És hiába beszélek velük, hogy fejezzék be ezt a fajta viselkedést, mèg a barátnőmnek is, de nem értik meg…… csak azért is, mintha annál jobban csinálják…

Én már esküszöm tényleg, nem tudom mit csináljak, van erre valami megoldás? Vagy nyugtató vagy bármi?

Az nyilván nem megoldás, hogy elhagyok mindenkit, megszakítom mindenkivel a kapcsolatot… aztán akkor békén hagynak, ez nem megoldás de hiába is beszélek velük, hiába… tönkre vágják az idegrendszeremet…..



jún. 18. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudsz? Olyan nincs! Kötélre mászni nem tudok, de kedvesen beszélni a családdal, na ne mesélj, hogy azt lehet nem tudni! Hogyne tudnál, csak eszed ágában nincs. Fékezd meg a saját indulataidat, ha már így tisztában vagy velük (senki nem fogja helyetted megcsinálni!), és mindjárt nem leszel "bordi". Vagy jobban tetszik, ha diagnózisod van, és úgy szemétkedhetsz másokkal?
jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az 5# jót írt.
jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#11

Leírtam miért, mert folyton kaja a téma.

Nem tudom, te hogyan reagálnál, bár hogyan is tudnád, gondolom téged nem zaklatnak napi szinten a kaja miatt.

Szeretem őket, imádom.. de az, hogy folyton kaja a téma, mi legyen a kaja? Van ilyen is, van olyan is, amolyan is, egyél ezt, egyél azt, rakjak? merjek? csináljak? Mindennap ezeket hallani.. :)

Felnőtt ember vagyok, eltudom látni magam és nem értik meg. És te se érted meg ezek szerint mert ilyet kérdezel/írsz.

Nálunk a téma.. KAJA.

Nincs hogy vagy? merre voltál? Mi jót csináltál? satöbbisatöbbi..

jún. 19. 22:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem az a baj, hogy te nem tudsz kedvesen beszélni, hanem hogy a szüleid zaklatnak a kajával. Akkor még jó, hogy nem vagy kedves, ezt mért rovod fel magadnak? Ebben az esetben ez a normális viselkedés. Meghúzni a határokat. El kell költözni, és senki nem fog etetni. És még csak barátságtalan se leszel.
jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!