Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet ezzel valamit kezdeni,...

Lehet ezzel valamit kezdeni, egyszer nagyon lent vagyok, egyszer fent?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy pozitív vagyok. Jó kedvem van.

Gondolkodásom, célom pl. esküvő, gyerek, költözés stb.

Aztán jön egy nap, full negatív vagyok.. idegesít minden, rossz minden.

Sokszor butaságokra gondolok, aztán pl. van ilyen is, hogy én biztos egyedül magam leszek, albérletben.. nem fog érdekelni senki és semmi csak magam vagyok.. senkit se szeretek ilyenkor….

Ilyenkor gondolok munkahelyemre is pl., hogy mekkora egy szar hely, szar fizetéssel… utálok még ide is bejárni… (de valahogy mégis amikor már dolgozok, kicsit nyugtat, vicces de ez van 😆 )

De amúgy nincs is gondom vele, mert amúgy a munka könnyű, nem nehéz egyáltalán, senki nem kötekedik velem, szünetek is elég jó hosszúak, szóval..

Barátnőm sokszor értetlenkedik, családom szintén..

Barátnőm sokszor 10 mp. alatt 3 verziót mondd, pl. hogy kell-e valami, aztán mégsem kell, najó mégis kell.. stb., ilyenekkel felcseszi az agyamat de nagyon hamar…

Családom meg a kajával vannak elfoglalva állandóan, itt a kaja egyél, ott a kaja egyél, van ám ilyen is-olyan is, ha ezt eszem akkor mondják van olyan is, ha azt eszem akkor mondják van ilyen is, ha nem eszek semmit se akkor is megszólnak miért nem eszek, a lényeg a lényeg, ha beszélnek is hozzám, csak a kajáról van szó , semmi másról…

Rohadtul idegesít ez megy már több mint 25 éve….

És hiába beszélek velük, hogy fejezzék be ezt a fajta viselkedést, mèg a barátnőmnek is, de nem értik meg…… csak azért is, mintha annál jobban csinálják…

Én már esküszöm tényleg, nem tudom mit csináljak, van erre valami megoldás? Vagy nyugtató vagy bármi?

Az nyilván nem megoldás, hogy elhagyok mindenkit, megszakítom mindenkivel a kapcsolatot… aztán akkor békén hagynak, ez nem megoldás de hiába is beszélek velük, hiába… tönkre vágják az idegrendszeremet…..



jún. 18. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagy borderine véletlen?
jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom😢😔

De a fentiek alapján nem kiakasztó ez bárkinek is? Napi szinten állandóan ez megy?

jún. 18. 22:32
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ne diagnosztizálj, 1-es! Nem borderline.

A hülye családodtól márpedig külön kell költözni. Nem tudod megnevelni őket. Távolságot tudsz tartani. Fel kéne nőni, nem mamahotelezni. Élvezni fogod az albérletet, végre senki nem b@szogat! Ha a barátnőd rigolyáit nem bírod, szakíts. Ha nem akarsz szakítani, mert egyébként megfelelő, akkor viseld el ezt a szeszélyességét. A sajátodon meg ne izgasd magad, mert attól nem lesz jobb. Mindenkinek vannak hangulatai (napsütés, front, előzmények), nem vagy kivétel. Jóga, relaxáció, csoportos indulatkezelési tréning, sport, séta vagy bicikli a természetben.

jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

#3

Már honnan tudod hogy nem borderline? Talán kitöltetted vele megfelelő pszichológia teszteket? Te próbálod meg diagnosztizálni higy szerinted nem az mikor a tünetek alapján több mint valószínű, egészséges embernek nincsenek random hangulat ingadozásai, el kell menni kivizsgáltatni

jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Jóga meg relaxáció 😂 na innen látszik hogy a válaszoló nem normális... Az orvosi/pszichológiai kivizsgálás helyett ezo baromságokat ajánlgat
jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Minden egészséges, indulatkezelési problémával küzdő embernek vannak hangulatingadozásai. Még neked is, 5-ös. Ha elviselhetetlen lenne a kérdező, merthogy a kezeletlen borderline az az, akkor nem tűrnék meg a munkahelyén, nem lenne barátnője (merthogy a borderline képtelen a stabil kötődésre), és a családjának nem az lenne a legnagyobb baja, hogy mit eszik, kedves másfélkörös barátom (már máskor is találkoztunk, ilyenből nem sok van!).
jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes én borderline vagyok (pszichiáter által diagnosztizálva) és megtűrnek a munkahelyemen, van párom is.... Na ez hogy lehet félkörös barátom? Azt se tudod mi a borderline de ide jársz okoskodni

A kérdező élete nagyon hasonlít az enyémet ezért is lett gyanús számomra hogy ő is borderline

Majd ha szakembert diagnosztizálta hogy az e vagy sem addig nehogy már egy jött ment senki akarja rádtukmálni hogy ez normális mikor tönkreteszi az életed

jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A csaj nyugtatózni akarja magát olyan szarul van te meg be akarod mesélni hogy ez teljesen normális állapot 😂
jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De mázlid van, hogy nem a gyakori a munkahelyed, bordi!
jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Borderline-ba tartozik az is, hogy hamar felidegesítem magam, nem tudok normális kedves hangnemmel beszélni,válaszolni az illetőknek, mint pl. barátnőmnek, családomnak?

Illetve reggelente úgy kelek mintha kicsit mérges lennék.

Másokkal amúgy normális vagyok.

jún. 19. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!