Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mentálisan labilis vagyok....

Mentálisan labilis vagyok. Hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Mentálisan labilis vagyok. Máskor is volt ilyen, az 1-2 nap volt, de ez már egy hónapja tart.

Dühkitèseim vannak, a legkissebb problèmát is felfújom, bunkó nagykèpű vagyok. Nem tudom elengedni az apró sèrelmeket, figyelmetlen vagyok.

Pl ma volt egy apró összetűzès. Akivel volt, az mondott egy olyan dolgit ami sèrtő. Ha szólok a főnöknek, lerendezi, mindenki boldog. Erre nem tudtam mèrsèkelni magam, utánna mentem, kiosztottam. Ő 19 volt, èn egy híján 20. Mindketten fegyelmit kaptunk, jogosan.

Figelmetlen: vezetès közben mindig èszre veszem a veszèlyeket. Parkoló autó tolat ki, hiàba van nekem elsőbbsègem, megállok ilyrnkor, neki egyszerűbb, megköszönik, nekem is jól esik, neki is, nem törjük ösze egymást. Most nem vettem èszre, majdnem belementem. A munkahelyem előtt elfelejtettem megálni ès reflexből elindultam haza. A főnökeimmel inkább veszekszem mintsem megbeszèlnèm a dolgokat. Tudják, hogy vannak problèmáim, toleránsak is velem kapcsolatban, de ez nem mehet a vègtelensègben, de mentálisan ki vagyok fáradva. Rosz a közèrzetem, kerülöm a kollègákat, nyűgnek èrzem őket, 100 fele vannak a gondolataim. Mit tehetek ez ellen? Èrdemes lenne egy pszichologushoz elmennem? Vagy helyre hozhatom magam?


jún. 18. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj pszichológushoz. Egyedül valószínűleg azt se tudod hol kezdj neki magadnak. Ő meg segít végigmenni az úton. Leginkább klinikai szakpszichológust keress.
jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres futás.

Pszichológus nem segitett nekem se.

jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus még nekem sem segített soha. Évekig jártam. Akkor még ingyenes volt.
jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerencséd h van még állásod.


De többnyire akkor van ezaz állapot, ha sehol sem vagy boldog.


Ha nem érzed jól magad a munkahelyen, és a magánéleted sem boldog és kiegyensúlyozott, nem kapsz és nem érzel szeretetet, és egyébként a szex is hozzájárulhat.


Akkor kb. semmi nincs ami megnyugtatna.


Ha az egyik jó könnyebben viseled a másikat.


Ez okozhat magányt időnként depressziót, feszültséget, idegességet.


20 éves leszel, mihamarabb változtatnod kellene ezen.


Kezdetnek ha van kivel, menj sokat szabadba akár kirándulás séta.


Menj el masszázsra.


Keress olyan környezetet ahol jól érzed magad.


És ha lehet találj egy olyan személyt családon kívül akiben megbízól aki mellett nyugodt vagy.

jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
A kutyak idegessegen agresdziojan es durohanan mi segit? A pszichologus vagy a rendszeres kimerito kocogas futas? Na hat az ember is ugyanigy van.
jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!