Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy szokott facebookozni?

Ki hogy szokott facebookozni?

Figyelt kérdés
Telefonon vagy számítógépen/laptopon?

jún. 13. 07:37
A kérdező szavazást indított:
Mobiltelefon
Számítógép/laptop
Ipad
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekerem és próbàlom nem felhúzni magam azon mennyi idióta van.
jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszájból, ritkán. Távoli ismerősnél jó, hogy tudom, mi van vele, ha éppen eszembe jut, megnézem. A közeli ismerősökkel inkább telefonon vagy élőben beszélgetek. A közeli ismerősök adatlapját még soha nem néztem meg.
jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mobilon átfutom napi egyszer 1-2 perc alatt, ennyi bőven elég.
jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak mobilon. Hetente 1-2 alkalommal nézek fel rá, akkor sem töltök rajta 5 percnél többet. Nem posztolok, nem kommentelek, csak elvétve reagálok pár kedvesebb ismerős dolgaira, engem érdeklő posztokra.
jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább csak követek ott valakit és nézem miket tesz ki, meg néha van, hogy reagálok 1-2 hülyeségre, szokott jókat kiadni, attól függ miket nézel egyébként, azt mondjuk nem tudom néha miért ad ki kisbabás videókat meg hentai képeket, de ja, általában jókat ad ki.
jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kimaradok valamiből, ha csak laptopon Facebookozom? Egyforma a kettő?
jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!