Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok általában kiknek...

A lányok általában kiknek írnak vissza Facebook-on?

Figyelt kérdés

Idegenként, persze szingli lányokra ha ráköszöszönök, max 1 ír vissza.

Nincs gáz a kinézetemnel, csak nem igazán értem.

Ennyire bizalmatlanok lettek a lányok?

Vagy ti csajok mi alapján döntitek el, hogy egy pasival a neten szóba áltok e?



jún. 3. 12:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%

"megtudja"

Mit tud meg?

jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%

"nem 1-2 haverom jött össze facen egy lánnyal"

De milyen módszerrel? Csak úgy, random ráírt valami lányra és szerelem első kattintásra? Valószínűleg nem...

A facét is sokféleképpen lehet használni - mint ahogy bárhol máshol is sokféleképpen lehet próbálkozni.


Mi fontos neked egy lányban? És szerinted mi lehet fontos egy lánynak benned? Valószínűleg érdemes lenne sokkal jobban átgondolni, hogy kit is keresel, milyen céllal - és akkor az is kiderülhetne, hogy hol, hogyan lenne érdemesebb ismerkedni próbálni...

jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Amúgy igen.

Random simán összejöttek.

Nekem is volt pl egy neten való ismerkedés utáni kapcsolatom iwiw-en írtam rá, és 3 évig jártunk.

Passz

Akkor lazábbak voltak a csajok.

jún. 5. 12:20
 24/32 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, jó lenne elfogadnod, hogy nem társkereső a Facebook, szóval, ha vki esetleg visszaír, és pozitív, akkor örülhetsz, de ne legyen elvárás a válasz! Nem tetszik, hogy burkoltan szemrehányást teszel a vissza nem íróknak. Amúgy meg nem lazaság, nem lazaság kérdése, ha nincs is egy nőnek párja, de szeretne kapcsolatot, sokszor akkor sem így. Az én meglátásom szerint az ilyen Faceookon született kapcsolatok inkább szerencsés, ritka esetek, semmiképp nem általánosak, és biztos vannak, akik mondjuk látásból azért ismerik egymást stb. De sose értem, hogy vki miért ezeket a kevés sikerrel kecsegtető megoldásokat hajtja (Facebook vagy utcán leszólítás).
jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem is volt pl egy neten való ismerkedés utáni kapcsolatom iwiw-en írtam rá, és 3 évig jártunk. Passz Akkor lazábbak voltak a csajok."

Nem "a csajokkal" jöttél össze akkor sem, csak egyetlen egy csajjal.

Mindenesetre akkor neked már összejött így. Olyan kicsi erre az esély, hogy arra, hogy másodszor is ugyanígy összejöjjön, már igazán nulla - úgyhogy inkább próbálkozz máshogy.

jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%

#24

Mi az hogy nem társkereső? 😂 Az utca sem társkereső még is lehet ismerkedni

Bárhol lehet ismerkedni, minden jelenlegi ismerősöd egyszer még ismeretlen volt még is örülsz neki hogy megismerted őket

jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet bárhol, igen, csak sokkal nagyobb eséllyel talál az ember olyat, amilyet keres, ha célzottabban keres, nem csak az utcán vagy a facén random. Pl. ha a mindened a sport, sokkal esélyesebb, hogy a sportklubodban találj magadhoz valót, mint csak úgy, az utcán leszólogatva az embereket.
jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%
Mindjárt jönnek ezek a nők hogy a sportklub nem társkereső és hagyjuk békén őket ott is 😂
jún. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Pedig a közös érdeklődés, szerintem sokat számít.
jún. 6. 12:37
 30/32 anonim ***** válasza:
78%

#26

Lehet, de ne várjuk már el mindenkitől hogy kötelező legyen.

jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!