Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok általában kiknek...

A lányok általában kiknek írnak vissza Facebook-on?

Figyelt kérdés

Idegenként, persze szingli lányokra ha ráköszöszönök, max 1 ír vissza.

Nincs gáz a kinézetemnel, csak nem igazán értem.

Ennyire bizalmatlanok lettek a lányok?

Vagy ti csajok mi alapján döntitek el, hogy egy pasival a neten szóba áltok e?



jún. 3. 12:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%

#8:

Ne hari, de ez nem beszólás, mi csak leírtuk, hogy a Face nem társkereső, mivel tényleg nem arra lett kitalálva. Nem kell bepipulni.

jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem társkereső, az azt jelenti, hogy nem ez az elsődleges célja.

Attól még kereshetsz társat rajta, de akkor úgy kell viselkedned.

jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%

Soha a büdös életben nem írnék vissza egy vadidegen pasinak, aki olyasmi szöveggel betalál, hogy szép vagy a képeken, járunk?

Ha van valami oka arra, hogy írjon ÉS szimpatikus, akkor lehet belőle szerelem. Pont mint élőben is. Ott sem megyek el randizni minden random idiótával, aki leszólít a sarkon.

jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%
Ismerősöknek. A spam mappát nem is szoktam nézegetni ahova idegenek levelei érkeznek.
jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak írok vissza, akiket ismerek.

Egynek sem írta vissza még, aki szépnek talált, és amiatt akar ismerkedni, mert nem érdekel. Nem adok esélyt senkinek, aki csak külső alapján akar bármi komolyabbat kezdeményezni, egyéjszakást meg nem az FB spamból fogok választani, hanem szórakozóhelyről, amikor adja a hangulat.

jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
70%
Amugy eleve egy csomószor ha idegen profil ír valami hízelgő dumát az valami scam vagy mlm…
jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%

Csakis olyannak írok vissza, akit ismerek személyesen. Meg sem merem számolni, hány olyan üzenetem jött az elmúlt x évben, ami ilyen "szia! teccő, járunk?" szinten volt. És itt most nem is túlzok, nem is sarkítok, merthogy tényleg kaptam már ilyent. Nem is egyet.

Arról nem is beszélve, hogy én már nem is bízom meg az emberekben túlzottan. Főleg nem neten. Ha valakivel ismerkedek, akkor csakis offline térben teszem azt.

jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
43%
Annak aki nagyon jó pasi nyilván
jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Én ezeket megértem, a lányok helyében azért picit én is bizalmatlan lennék, és megnézném milyen a stílusa, hogy legalább megtudja normálisan fogalmazni amit ír. :)
jún. 4. 16:42
 20/32 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen mindegy mit írsz

Ha ronda vagy bármit írsz úgy sem reagálnak, ha valami nagyon jó pasi vagy írhatsz bármit akkor is fognak válaszolni ha egy büdös paraszt vagy sőt

jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!