Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha valaki nem szereti...

Az baj, ha valaki nem szereti az esküvőket?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, gyerekkoromban még élveztem a sok sütit meg hogy összegyűlt a rokonság, de felnőttként már tényleg csak nyűgnek tartom. Szerintem fölösleges ilyen nagy felhajtást csinálni és milliókat ilyesmire elkölteni, de nyilván, aki szereti, az csinálja, csak ne legyen elvárás elmenni és bohóckodni. Szerintem amúgy sokan nem szeretik, most pár rántott húsért meg sütiért tízezreket kiadni annyira nem nagy buli.

máj. 29. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanezt érzem…és akkor mellé lány/legénybúcsú, persze mindent állva nekik, ajándék, ruha stb, kész anyagi csőd. Hogy aztán elváljanak pár év múlva…
máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én rühellem az esküvőt, a lagzit, az egész felhajtást és hájpot. Nem is szoktam elmenni. Egész életemben 3db esküvőn és összesen 1db lagzin voltam. Ott nem tudtam kibújni.
máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Kinek hogy. Van akinek jó buli, szerintem felesleges felhajtás, glancolás.
máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Plusz szerintem rohadt gáz ez a “min a vacsorát állja” összeg amit elvárnak a borítékba. Ők akartak házasodni, nyújtózkodjanak amíg a takaró ér.

Nem vág földhöz pár 10ezer, csak maga az elv..

máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem baj, igazad van, üdv a klubban.
máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Kicsi a család, szóval nem tudtam meggyűlölni, mert csak 1x voltam egész életemben :( De ha sokszor kellene hajnalig jópofizni, zsákszámra venni a drága ajándékokat és borítékban pénzt adni, én is rühellném.
máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ha valaki nem szereti! Én a lánybúcsúkat nem szeretem, nekem sem volt és máséra se megyek el soha.
máj. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapból nem szeretem a tömeget. Utálom.

Eszembe jutott a történet is hozzá mert sajnos még ez nem volt elég még jött rá pár lapáttal.



Egy esküvőn voltam a rokonoknál, unokanővérem esküvőjén.

Nagyon nem éreztem magam jól mert nem ismertem senkit. Senki nem táncolt velem. Nem beszélgetett velem. Utáltam már az egészet! Mármint az éttermi vacsorázós zenélős mulatozós részét.



Nekünk nincsen kocsink. Polgári esküvő után mentünk az étterembe. A boldogító igen után elindult mindenki, beszállt mindenki szépen a maga kocsijába. Nagyon rossz mikor ott álltunk a parkolóban és mindenki beszállt a kocsiba aztán majdnem ott hagytak minket...

Ezt az érzést nem kívánom senkinek.

Senki meg nem kérdezte volna hogy mi mégis mire várunk... Anyám húga vette észre hogy mi csak ott állunk és nézünk.

Ha még egyszer ilyen van hogy nem beszéljük meg kihez üljünk be, fogom magam és hazajövök!

Szerintetek csúnya dolog lett volna haza jönni?

És viszonylag messze laktunk meg kellett várni a hajnalt hogy hazajöjjünk már végre.

És az első busz amelyikkel jöhettünk volna fogta magát és kimaradt...

Soha többet nem megyek esküvőre, ha busszal kell menni és nincs haza fuvar. Vagy legalábbis egy nagyobb buszpályaudvarra.

Nekem ez egy olyan rossz emlék!

Pedig már kb 20 éve és ennek.

35/N

jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as,amit leírtál az egy ballagásra is igaz lenne vagy egy osztálytalálkozóra csak épp egy esküvőn történt.

Sajnálom, hogy ennyire megmaradt benned ez a rossz érzés és egy esküvőhöz kötődik. A násznép összetételétől és az életkorodtól is függ, de egy esküvő fantasztikus buli tud lenni.

jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 éves voltam akkor. Igazából nem igazán ismerem senkit sem. Akikkel próbáltam beszélgetni azok nem akartak velem. Alapból nehezen tudok emberekhez kapcsolódni szóval részemről ennyi volt a tömeges rendezvény...
jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!