Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik el sokan Steigerv...

Miért hiszik el sokan Steigervald Krisztián („generációkutató”) irtózatos hlyeségeit?

Figyelt kérdés
máj. 28. 11:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

#11

Talán szakmabeli vagy? "Úgy imádom", mikor a hozzá nem értők megkérdőjelezik a szakemberek munkáját.


És még én vagyok, "beképzlet f@sz."? Mi alapján? Azért, mert rávilágítottam, hogy olyanok ne kérdőjelezzék meg egy szakember tudását, hozzáértését, akik nem is értenek hozzá, csak itt gyk-n fotelharcoskodnak, de életükben nem olvastak még el egy pszichológiai, generációs kutatással foglalkozó könyvet?!

máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem emlékszem, kitől van az idézet, de igaza van "A középszerű ember elítéli mindazt, amit nem ér fel ésszel"
máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

"én vagyok, "beképzlet f@sz."? Mi alapján?"


Az alapján, vagy beképzelt f.sz, hogy van képed alsóbb értelmi és érzelmi intelligenciájú egyénnek nevezni másokat. Megkérdőjelezni teljesen ok.

máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#14

Milyen ember az, aki megkérdőjelez szakembert úgy, hogy ő nem is ért hozzá? Se az értelmi, se az érzelmi intelligenciája nem fejlett.

máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Milyen ember az, aki megkérdőjelez szakembert úgy, hogy ő nem is ért hozzá? Se az értelmi, se az érzelmi intelligenciája nem fejlett."


Annyi intelligenciája minimum van, mint annak, aki feljogosítva érzi magát, hogy személyében sértegessen másokat.

máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki leír egy állítás, amiben LÁTSZÓLAG semmi kutatásosdi nincs, az nem jelenti azt, hogy azok mögött válóban nincs empíria. Nyilván nem fogja leírni az elemző, hogy az XY kutatási anyagból vagy kvantitatív elemzésből ez meg ez jött ki.

Szakmában járatos vagyok, csináltam nem egy ilyet, én sem írom le a tanulságaim közötti sorokba azt, hogy ez ilyen, meg olyan kutatás eredménye.

Erre való egy tanulmányban az "anyag és módszer" rész.

máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#15

Ha én valamihez nem értek, nem a szakmám, akkor nem fogok okoskodni, hogy de ez akkor is hazugság.

Az alulműveltek okoskodnak így. Nagynak akarnak látszani, a semmire.

máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem érted még mindig: nincs jogalapod másokat sértegetni, és minősítgetni. Ezt csűrheted, csavarhatod mindenféle indoklással, de ez mégiscsak alap társadalmi etikett.


A pipák alaján amúgy én már azt sem tudom pontosan eldönteni, ki kérdőjelezett meg kit, én tisztán csak arra a túlkapásra reagáltam, amikor személyeskedni kezdtél.

máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

Szóval nem nevezhetem nevén a gyereket, mert szerinted, (az elavult) társadalmi etikett szerint nincs jogom. Hol van ez egyébként leírva, vagy magadtól találtad ezt most ki?

Ha valaki hülye, az hülye. Én csak őszintén kimondtam az igazat.


Ezért is tart jelenleg ott a társadalmunk, ahol. Gyáva a legtöbb ember, nem őszinte és tabuként kezel sok mindent.

máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
Rendben, akkor nevezzük nevén a gyereket: egy beképzelt f.sz vagy. Aki f.sz, az f.sz, én csak kimondom az igazat őszintén. Előre társadalom!
máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!