Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi tulajdonság,...

Milyen emberi tulajdonság, vagy viselkedèsi forma az alábbi?

Figyelt kérdés

Szgk polírozáskor az autó tulajdonos említette, hogy "majd ő is vesz egy polír gèpet, ès lehet nekiáll majd maszekolni".

Az a bágyadt mosoly, hogy majd mekkorát fog szakítani.

Termèszetesen ahogy megtudta, hogy mennyi az annyi így ahogy jött az ötlet, úgy el is engedte (kendők, paszták, szivacsok).

Többször, több embernèl ez a kaján vigyor ami ki ül az arcukra annak van valami neve?

Èvek óta látom ezt a típust, de nem tudom megnevezni.


máj. 26. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozó, optimista.
máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok munka könnyűnek látszik amatőr szemmel, főleg ha hozzáértőt néz és sokan emiatt azt gondolják, h na majd ebből lesz gyorsan sok pénze, mert ez mennyire egyszerű és mégis milyen sokba kerül. Nincs ebben semmi, az ilyen típusok elmondják ezt, még 2 napig agyalnak is rajta, aztán ahogy jön az ötlet el is engedik.

Amúgy sztem ez leginkább ilyen lenézés típus: “Jaj te CSAK ezt csinálod és mégis ilyen sok pénzt keresel vele? Hát ezt bárki tudja.”

máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tanár vagyok és sok ismerőstől megkaptam már, kaján vigyorral az arcukon persze, hogy a tanároknak könnyű, nem csinálnak semmit, tanárnak bárki mehet mert tanítani mindenki tud. Majd ő is elmegy tanárnak mert jobban tudná csinálni mint bármelyik pályán lévő pedagógus.

Hát mindez irigység szerintem és az adott szakma lenézése. Sikeresnek látnak és úgy gondolják ez nekik is menne mert ez könnyű, neked is csak azért megy, mert semmi az a munka amit te csinálsz, nem a te érdemed a siker.

máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ip,en vagyok sajnos csak kaján vigykr nélkül. Ahányszor voltak ötleteim egy kis agyalás után kb mindet elengedtem. Sose vágtam bele semmibe ami pénzt hozhat. Jól keresek a munkámban de az a vállalkozói véna teljesen hiányzik belőlem ami sok pénzt hozhatna.

Amúgy az ijen vigyornak szerinten nincsen külön definiciója.

máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 “mert jobban tudná csinálni mint bármelyik pályán lévő pedagógus”

Neked tanárként látnod kell, h a mai pedagógusok jelentős hányada totál alkalmatlan pedagógusnak. Nyilván van csomó nagyon jó tanár, de az elmúlt X évben nagyon sokan lettek tanárok azért, mert nem volt jobb iskola, ahová felvették volna őket.

máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Nyilván ebből indul ki ez a nézet: aki nem tudja, tanítja. De ez inkább a reál tantárgyakra vonatkozik. Nem gondolnak azokra a tanítókra, gyógypedagógusokra akik mondjuk gyermek szeretetből és elhivatottságból kerültek a pályára. Nem ide való téma, de nyilván a pályára kerülnek és maradnak olyan emberek is akik nem ide valók, de ez más szakterületen is előfordulhat.

Itt a kérdező által felvetett probléma az adott szakma külső szemlélőként való lenézése és lekicsinylése.

máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
máj. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!