Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted körülbelül mennyire...

Simon Petrikov kérdése:

Szerinted körülbelül mennyire azonos az átlag ember viselkedése egy emberszabású majoméval?

Figyelt kérdés
Én 70-80%-ot mondanék (Igen, ebbe szerintem én is beletartozom azt nézve, hogy viszonylag könnyen rá tudok szokni egyes dolgokra, és azt nézve, hogy alig tudom rávenni magamat munkahelyen kívüli mozgásra annak ellenére, hogy tudom hogy kellene). Szerintem a legtöbb ember ennél kevesebbet mondana, főleg egóval kapcsolatos okokból. Az ember szereti magát különlegesebbnek hinni mint amilyen annak ellenére, hogy legtöbb szempontból ugyan olyanok vagyunk genetikailag, mint az emberszabású majmok, és annak ellenére, hogy az emberiség legnagyobb eredményeiért igazából mindig is az emberiség csak egy kis része felelt.

febr. 16. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
emberfüggő
febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A Jó szándékú emberé kicsit eltér, de akik börtönben vannak, azoké ugyanaz, mint a majmoké.
febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van az a híres natgeo kép, az ezüsthátú gorillával ahogy ül a mezőn és bambul bele a horizontba. Na az én vagyok az első kávémig :D
febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2


A majmok nem bűnöznek, pl. nem gyilkolják meg majomtársaikat.

febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!