Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bukott művészléleknek,...

Egy bukott művészléleknek, akinek nem sikerült kibontakoznia nem elviselhetetlen, hogy a társadalom szemében teljesen kudarcot vallott?

Figyelt kérdés
Én sokszor érzem ezt. Bár örülök, hogy nem reál beállítottságú vagyok, nekik mégis kitaposottabb az útjuk.

máj. 25. 16:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

Mi az, hogy a reál beállítottságúaknak kitaposottabb az útjuk?

Egyébként manapság nincs olyan akit ne nézne le valaki, szóval ez így önmagában még nem ok a depire

máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok bátorítást! Disztópikus, lélektani, ifjúsági történeteket írok főleg.


Úgy értem, hogy kitaposottabb, hogyha egy kisiskolás eldönti, hogy mérnök lesz ráfekszik a matekra és meg se áll a Műszaki Egyetemig. Nyilván nem könnyű de ez egy régen kitaposott úgy.

Míg egy művésznek nincs kitaposva semmi. És ahogy írták is itt többen, jó adag szerencse és ismeretség kell hozzá, hogy ismertté váljon.

máj. 25. 20:07
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Csinalhatnal hsngodkonyveket yourubera,hogy mondjuk futas kozbe hsllgassuk. Csinalj instaoldalt is es likoltasd. Sokan mennek gyalog kutasetara,minkahelyre es az ido alatt hsllgatnak szivesen ha nekon nekik a tema. Dgyszer biztos sziivesen meghsllgagna a legtobb ember.


Irj es mondd fel hanganyagra. Engem erdekelne.

máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Köszönöm!
máj. 25. 20:19
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

#12: Ez mekkora ordas nagy f/szság már bocsánat.

Milyen kár, hogy nincs Színművészeti Egyetem, bölcsészképzések, ösztöndíjak, nincsenek galériák, színházak, kiadók stb stb.

máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hasonlítsuk már össze, hogy egy diplomás mérnöknek, vagy egy írónak könnyebb vagyonokat keresnie miután végzett.
máj. 25. 23:02
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

H*tler bukott művész volt és majdnem sikerült elfoglalnia a fél világot.

(a mondat nem fejezi ki a támogatását, csak csupán tényként írtam)


Nem valottál kudarcot, csak még nem találtad meg azt a tevékenységet, területet, ami tényleg 100%-osan neked való.

máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! A társadalom formálás úgyis érdekel. Végül is egy művész hatni akar, vagy így, vagy úgy.
máj. 25. 23:51
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
#16: Hasonlítsuk, mi számít neked vagyonnak? Havi bevételben lenne érdemes mérni szerintem
máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Isten hozott a blackpillben.

Nem a te hibád amiért nem tudtál a szennybe beilleszkedni. Légy büszke magadra, egyediségedre!

szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!