Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lehetséges lenne, ti...

Ha lehetséges lenne, ti akarnátok tudni, hogy mikor haltok meg?

Figyelt kérdés

máj. 22. 23:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ne ez határozza meg az életemet.
máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Konkrétan nem szeretném tudni, csak kb annyit, hogy lesz-e egy nyugodt öregkorom, vagy járhatok kezelésről kezelésre, mert az annyira nem mindegy.
máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! Akkor leírom én is. Én szeretném tudni az időpontját, hogy tervezhessek az időmmel.
máj. 23. 09:20
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném tudni, mert így fel tudnám mérni, mibe lenne érdemes belevágni, mire maradt kellő idő, és így tényleg úgy tudnám tölteni az utolsó napjaim, nagy valószínűséggel, ahogy azokat szeretném.
máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Napra pontosan nem szeretném tudni, inkább csak azt, hogy melyik évben.
máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szeretném tudni, hogy mennyi időre tervezzek, mert ha már csak 1-2 évem van hátra, akkor felmondanék és kiélvezném azt a kevés időt.
máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, hogy rákérdezek, de az itt jelenlévők közül senki nem hallott az Új világrendről, WEF-ről, globális tervekről stb? Hamarosan erősen fogyatkozunk majd, aki kiélvezni akarja az életet, annak nagybetűs HAJRÁ! Most! Nem majd, nem 1-2 év múlva, mikor már késő. Addig kell élni, amíg hagynak.
máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan, akkor ne beszéljünk arról, amivel a média is csordultig van. 🤦‍♀️ Ti tudjátok..
máj. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!