Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy rossz alvó?

Mennyire vagy rossz alvó?

Figyelt kérdés

1-től 10-ig.

Világéletemben utáltam aludni.



máj. 22. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Általános és gimi alatt nagyon jó alvó voltam, szinte leraktam a fejem a párnámra, már aludtam is. Fel sem ébredtem éjjel egyszer sem, bár a felébredés már akkor is picivel több időt vett igénybe reggel, mint kellett volna.

Most, egyetem alatt, pedig elég hullámvölgyes a dolog. Csak akkor tudok szinte azonnal, vagy legalább hamar, elaludni, ha nagyon fáradt vagyok, és akkor nem is ébredek fel éjjel sem. Különben képes vagyok akár órákat is forgolódni, ami után ráadásul nagyon könnyen megébredek zajokra, vagy csak úgy, és cserébe nehezen alszom vissza. Utána meg még rosszabb a reggeli felkelés.


Az utóbbi hetekben meg nehezen alszom el, reggel meg szenvedek az ébresztőmmel, meg a szundi funkciójával. Rég ment utoljára ennyire nehezen a felkelés, és nem is kelek kipihenten.

máj. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
10-es vagyok, nekem is az egyetem tette tönkre az alvásom, gimiben még semmi ilyen problémám nem volt.
máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!