Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért hisz ennyi lány spirituál...

Mért hisz ennyi lány spirituális dolgokban?

Figyelt kérdés

Mind a környezetemben mind a neten észrevettem hogy azok akik hisznek a karmában/kristályokban/horoszkópokban/manifesztációban/stb 90%-ban lányok.

Csak én érzékelem így?



máj. 20. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem inkább az a szomorú hogy sokaknak a "spiritualitás" a mindenféle áltudományos kiskegyedmagazin-horoszkó szinvonalú ezoterikus kamu szélhámos hókuszpókusszal egyenlő.
máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
3%

"de a lényeg hogy ezek mind irracionális áltudományok amik nem működnek"


Mert te NEM hiszel benne, azért.

máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

"Mert te NEM hiszel benne, azért."


Rézfaszúbagoly nem azért nincs, mert nem hiszünk benne, hanem mert tudjuk a biológia tudománya alapján hogy azért nincs mert nem is lehet.

máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

Az evolúció inkább a férfival kísérletezik, a nő akkor követi, ha bevált a dolog.

EZ igaz a gondolkodásra is, ezért érzelmesebbek és ösztönösebbek a nők.

Ez pedig az ezotériára való hajlamot is jelenti.

máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Működnek, csak nem mágiát kell mögéjük látni, igazából manifesztáció az ilyen ezós dolgok nagy része is, csak ők ezt a formáját tartják szimpatikusnak. Más naplót vezet, vagy moodbordot gyárt vagy vizualizál vagy ilyesmi.

Úgy gondolj erre, hogy a gondolatoknak teremtő ereje van, mert azok késztetnek cselekvésre, önmagukban nyilván nem sokat érnek, de az emberek egy része magát a gondolkodást, tervezést is valami cselekvéssel társítja. És ha eleget invesztálsz egy gondolatba, akkor esélyesebb, hogy végig is viszed azt a fejeden kívül is.

máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Mert ostobák.

35/N

máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

14

Te most itt burkoltam lehulyezted az osszes not az evoluciora hivatkozva? Vagy arra utalsz, hogy a ferfiaknal se vaot be annyira ez a gondolkodas tema? 😆 Mert ebben egyeterthetunk...

máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*valt
máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"burkoltam lehulyezted"

Látod, ez a probléma. Az érzelmek megelőzték a gondolkodást. A gondolkodás későbbi fejlődés eredménye - ÉS a férfiaknál jobban kifejlődött.

Ettől miért lennének hülyék a nők? Sokkal jobbak az ösztöneik, a beleérző képességük, stb. stb.

Persze a vörös köd is könnyebben elborítja őket adott esetben. Mondjuk pontozásnál.

máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

En nem pontoztam. Es duhos se lettem.

A voros kod meg a szemem lattara jott szazadmasodpercek alapjan bizonyos ferfipeldanyoknal, csak ugy lestem, szoval azert ez nem noi vonas.

máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!