Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A környező országokban is...

A környező országokban is annyi funkcionális analfabéta van, mint kis hazánkban?

Figyelt kérdés

máj. 20. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hmm. jó kérdés. de hogy az én munkahelyemen gyűjtötték össze közülük a legtöbbet az már biztos.
máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, már mindenhol. Facebook-on szoktam látni például, hogy egy eseménynél minden info ki van írva, mégis folyamatosan kérdezgetnek.
máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lejgobbak a fb álláshirdetések, ahol ki kell tölteni a formot. Erre a sok retardált alá írja, hogy érdekel :D
máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen.
máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről a FB-s álláshirdetésesről a következő jutott eszembe:

konkurenciaelemzést csináltam a környező hotelekről, aztán egy ponton előkerültek a közösségi oldalak. Volt egy hotel, ami szintén FB-n jelentette be a megüresedést, és 2x is leírták, hogy a felsorolt elérhetőségek (email, telefon) egyikén legyenek szívesek jelentkezni. Erre a kommentek tele voltak ilyen "érdekel", "engemm iss", "hívhatnak!" (csak ennyi volt odabiggyesztve) szintű odaböfögésekkel. A végén már a hotel is kommentelt, mondván, nyomatékosan kérik, hogy továbbra is a felsoroltak egyikén jelentkezzenek. És oda is mentek az "érdekel" kommentek :D Azért ez már eléggé ijesztő szint kezd lenni.


Szerintem amúgy a környező országokban is lehetnek közel ennyien, de nem hinném, hogy ott ennyire "hangosak" lennének, mint itt.

máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeken röhögök évek óta. Tudom, nem szép dolog, de nem értem, hogy lehetnek sokan ennyire gyökerek, mert ez már gyökérség, komolyan.

Leírja valaki, hogy például Budapesten átvehető és rögtön az első komment, hogy hol lehet átvenni?? Én nem értem, ezek az emberek nem olvasnak, vagy olvasnak, csak nem értik, hogy mit? Vagy hogy tudtak boldogulni eddig az életben? És ez nem figyelmetlenség, folyamatosan ezt látom. A másik meg a helyesírás... És még az a azar szemét, aki ki meri javítani.

máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!