Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem? Többször...

Mi történik velem? Többször is azt érzem,mintha nem teljesen lennék fejben rendben. Olyanokat gondolok,amiket korábban nem.

Figyelt kérdés

Pl.múltkor vártam egy forgalmas helyen,és nagyon meleg volt aznap,annyira,hogy azon gondolkodtam,hogy mi lenne,ha most levenném a ruháimat. Nem tettem meg,de azt éreztem,hogy a gátlásaim nem akadályoznának meg.

Máskor meg mintha tompábban érzékelném a külvilágot,kicsit olyan érzés,mint amikor részeg valaki. Nem iszom, nem drogozok és nem is cigizek és nem is használtam ezeket sosem,úgyhogy nem ezek okozzák.

A munkámban is bizonytalan vagyok, sokszor egyszerű dolgok nem jutnak eszembe. Valami nincs rendben velem,de nem tudom,hogy mi.

Egészségesen táplálkozom,sokat sétálok,tornázom,szedek vitaminokat is. Ami probléma, az az alvás,hiába alszom 8 órát,úgy kelek,mint akin átment az úthenger.


máj. 19. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A legnagyobb teher a testünkön, a gondolataink a fejünkben mert azok mindig velünk vannak. Nem vagy esetleg stresszes? Amúgy nekem is vannak néha fura gondolataim... Stresszesebb időszakaimban ijesztő gondolataim is voltak. Mára enyhült de pszhiés gyógyszereket szedek mert ocd-s vagyok. Ha továbbra is furcsa gondolataid vannak és durvul akkor érdemes pszhiiáterrel beszélned.
máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy szerelmes? Ezek tortennek ha megemeljük vmelyik boldogsághormont. Akár kábszerrel akar szerelemmel.
máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1+2 együtt a tuti válasz!
máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Stresz szerintem csak ugyanannyira van az életemben, mint másoknak.


Nem vagyok szerelmes,és ez nem olyan érzés,mint mikor az ember a fellegekben jár.

máj. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!