Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány embernek van...

Szerintetek hány embernek van normális és átlagos élete?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy nincsenek anyagi problémái, rendezett családi élete van, nincsenek családi veszekedések, a munkahelye stabil és kiszámítható, elegendő fizetéssel, nem élt át nagyobb traumákat az életben stb..

máj. 4. 08:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon kevésnek van ilyen könnyű élete,amit leírtál. De azoknak sem jó,mert onnan nagyobbat lehet pofára esni, ha jön a betegség, rák, szülők halála stb.

Az én életem oké, 35 évesen éltem át hatalmas traumákat szerencsére. Szóval előtte átlagos életem volt, utána meg már kb mindegy...ha nagyon durva dolgokat élsz át, onnantól már minden jobb ahhoz képest, ha nem roppansz bele. Én azért hálás vagyok,hogy nem roppantam bele semmibe, innentől meg már meg se lepődök,akármi lesz. Amúgy most jól érzem magam.

máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%

21


Szerintem amúgy senkinek sincs könnyű élete, csak kívülről gondolja mindenki azt, hogy a másiknak jobb meg könnyebb.


Problémák mindig vannak, akkor is ha 1 milliót keresel és akkor is ha 250 ezret, akkor is ha kapcsolatban élsz, akkor is ha szingli vagy, akkor is ha van traumád, meg akkor is ha nincs.


A legnagyobb hiba, mikor mások életét vetíted ki saját magadra és ahhoz méred magad. Ugyanis olyan mélyen senkinek az életébe nem látsz bele, mint a sajátodéba.


Attól mert valaki új autóba ül, lehet hogy nyakig úszik a hitelekben, attól mert valaki házas és 2 gyereke van, legszívesebben bárhova menne, csak haza ne kelljen mennie mert a háta közepére sem kívánja a házasságát, vagy épp fordítva, azt gondolod hogy egyedül van az XY és milyen jó neki, szabad, pénze is van, ő meg kb. belerokkan a magányba.


Senkinek nincs könnyű élete, csak a problémák milyensége más.

máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig utólag jön rá az ember,hogy könnyű élete volt.
máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem nyert 20-as. Tényleg ennyire ostoba vagy?

Most akkor lassan mondom hogy megértsd, vagyis próbáld ne az idegtől elborultan és a nagyképűségtől tök idiótán olvasni:

Nem azzal van a gond hogy jó életet élsz, mivel van sok ilyen ember aki normális. Azzal van a gond hogy azzal büszkélkedsz, hogy te ezen kívül más dolgokról nem tudsz. Ez tájékozatlanság, de keményen? Egyáltalán leérettségiztél? Kötelező olvasmányok megvoltak, legalább kb, a sztori?

Ugyanerre próbálom felhívni a leszavazók figyelmét is, szövegértelmezés. Ne égessétek már magatokat.

máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
70%

24


De ki mondta hogy én jó életet élek? Azt hiszed, hogy a jó élet attól függ hogy mennyit keresel?


Olyan ostoba egynéhány ember, ti azt hiszitek az a boldogság ha valaki jól keres :D


Ebből látszik, hogy ti a saját életetek másokéhoz hasonlítva határozzátok meg, és azt gondoljátok, hogy milyen sz.r életetek van mert nem kerestek jól, közben pont ugyanolyan sz.r életed lenne akkor is ha 3x ennyit keresnél, csak azzal nyugtatod magad, hogy a saját sz.r életed külső tényezőtől függ.


Szóval te égeted magad drága gyermekem.

máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!