Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem oké az...

Csak szerintem nem oké az emberek facebookos hozzászólásai, amit a Fekete tanya face- oldalán a pénzgyűjtő posztjára írtak?

Figyelt kérdés

Biztos nem leszek túl népszerű, de a 21 éves lány és a másik nő olyan ingatlanban laknak, aminek csak a fele az övék, ezt nagyon jól tudták, mégis az egész ingatlant elfoglalták, amiért a minimum, hogy túlhasználati díj fizetendő a másik tulajdonosnak. Mások egy kis albérletértért is kemény pénzt fizetnek bérleti díjként, ők meg úgy állítják be, hogy az ingatlan másik fele nekik ingyen jár, és méltatlankodnak, pedig nem az övék. Nem kellett volna az egészbe berendezkedni, ebben ők hibásak, egyáltalán nem hibás a másik tulajdonos abban, hogy igényt tart a részére, ezt úgy tüntetik fel, mintha egy váratlan gonoszság érné őket, pedig jogtalanuk birtokolják az őket illető ingatlanrész kétszeresét. A másik nő nincs a face-es képeken (nem láttam), bizonyára a majdnem gyerekkel lehet hatni érzelmileg, a bizonyos asszonyok is a gyerekeikkel koldulnak, hiszen úgy több pénzt tudnak összeszedni.

Az pedig nem tetszik nekik, hogy ha megkapnák a saját részüket, ami 18millió, hogy abból vegyenek tanyát. Nekik a kétszerese kell, vagyis az is, ami a másé.


Ilyen véleménnyel nem találkoztam a facebookon, neked mi a véleményed?



ápr. 24. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam ami a Facebook-on található. Szépen megvan fogalmazva, talán még igaz is lehet a története, de azért aszt ne felejtse el senki, hogy jelenleg is az átverések világát éljük.

A Facebook már lassan a csalók és kizsákmányolók oldala lett, és pont az ilyen sztorikkal akarnak pénzt kicsalni az emberekből.

Segítséget csak is úgy lehetne nyújtani, hogy személyesen felkeresni őket, és utána járni az egész történetnek.

Mellesleg az OTP számlaszáma van megadva, amit a csalók nagy előszeretettel használnak.

ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Ez a tanya ami állítólag Békéscsabán található, és 18 milliót kell össze gyűjteni, ez nagyon sok érte.

Békéscsabán 18 millióért, olyan családiházat veszek, amihez már nem kell hozzá nyúlni. Egy üres telek, vagy tanya 7 millióért már lehet venni.

Lehetséges hogy átverés ez a jólmegfogalmazott kistörténet.

ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Békés a leglepusztultabb, legcsóróbb hely. Borsodtól is sz4rabb. Abszolút nem ér annyit
ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!