Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondták egy BP-i Barbersho...

Azt mondták egy BP-i Barbershopban, hogy nem illik megmondani így direktbe a fodrásznak, hogy fos hajat csinált. De miért nem ha egyszer nem néz ki jól?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel BP-re, még nincs szokásos fodrászom, gondoltam elmegyek egy jóra értékelt Barber Shop-ba, kinéztem egy Barbert gondotlam Ő jó lesz.


Egy basic 0-ról induló átmenetes hajat akartam amilyen szokott lenni, és amilyen kb minden második férfinak van, elmondtam neki részletesen a paramétereket, felülről mennyit vágjon stb.


A dologban az a szép, hogy szemüveges vagyok, -4,5-ös a szemem, azaz amikor leveszem, hogy tudja vágni a hajam, nem igazán látom, hogy mit csinál közben.


Kész, felrakja rám a szemüveget, én meg megdöbbenek, hogy ez mi a tököm.


Megmondtam neki, hogy ennyire bfasz munkát nem tudom hogyan hozott össze, ezért lerakni a 6800 forintot konkrétan fájni fog, még szerencse, hogy hamar visszanő.


A recepción meg mondták, hogy ezt face to face nem illik mert kellemetlen a következő vendégnek aki hozzámegy.


De miért nem?


ápr. 7. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kéne lenni panaszkönyvnek! A te pénzed! Nyugodtan kinyithatod a szádat/tolladat! Lefotózod/videózod a hajad hogy legyen bizonyítéka a balhénak! Simán megtagadhatod a fizetést ha valami ordas nagy hibát követtek el!
ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Itt is közös megállapodás van! A pincér sem hoz ki pacalt ha közben rántott húst kértél! Ők nem pattoghatnak! Te vagy az igénylő, ők pedig a szolgáltatók! Ha nem vagy megelégedve a szolgáltatással, jön a panasz! Aki kiáll magért azzal nem b@szakodnak! Ha mégis, akkor balhét csinálsz!
ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
6800 forint egy hajvágás..Az rengeteg.3 ilyen alkalom árából már lehet venni egy jobb hajnyíró gépet.Aztán nem kell fizetni többet a barbárnak.
ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan meg lehet ezt mondani, nem kell itt nagyoskodni. Sem ezzel a "barbershop" megnevezéssel. Fodrász, oszt jóvan.
ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

#12:

Vedd már be a nyugtatódat, te kis idegbajos. 😃

ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#13:

A hajnyíró gépet tudni is kell ám használni, mert ha soha nem használtad azelőtt, az elsőnél tuti olyan lesz a fejed, mintha egy Zetor ment át volna rajta a boronával. 😂

ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Itt te shoptad meg nagyon a barbárokkal!
ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
15. Mi van Öcsi, kell a box?! 🥊😃
ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%

16


Magamnak vágom a hajamat már vagy 10 éve géppel..Mondjuk én nem nagyon szórakozok átmenetekkel.Leginkább csak lenyírom rövidre,általában 1 vagy 3 mm hosszúra aztán kész.Másfél,két hónapig megvan oldva a probléma..Az igaz,hogy flancosabb,különféle átmenetekkel meg mintázatokkal tarkított frizurát már bonyolultabb csinálni vele.De amennyiben valaki szimplán csak méretre akarja vágni a haját,akkor az géppel szinte elronthatatlan.

ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!