Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet válaszolni...

Hogyan lehet válaszolni pszichológusnak, arra a kérdésre, hogy “ki vagy te”?

Figyelt kérdés

Lehetőleg egy mondatban.

Azt mondjak, hogy a munkad es a korod nem hataroz meg, hanem a bennsőd definiál es mi a a bennső ami érdekli a pszichológust.

Igazából sosem hallottam senkit megválaszolni a kérdést


ápr. 1. 13:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
Egy kreatív művészlélek és kíváncsi utazó, aki szereti az életet és annak minden szép velejáróját.
ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Egy isten vagyok. 😁 Kis i-vel
ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
11 es , a belső lényed aktivitás által SEM meghatározható
ápr. 1. 13:54
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ezek nem feltétlenül aktivitások, ezek szorosan kötődnek ahhoz, ahogy én a világot látom, ahogy megélem a mindennapjaimat. Ez a kettő dolog (a művészetek és az utazás) befolyásolják legjobban az életemet. Egyszerű aktivitás, hogy szeretek úszni, ennél itt mélyebb dolgokról van szó.

A "belsődben" minden megvan, ami te vagy. Elég érdekes pszichológusod lehet, ha ennyire korlátok közé szorít az önkifejezésben, elvégre az mindenkinek eltérő.

(#11)

ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
10-es ,mindegy mit mondasz neki ugyis beledkot,h azt ereztesse beteg vagy es meg le tudjon szivni penzzel . Erdekellentet lesz mindig is .
ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát bocsi, hirtelen ez jutott eszembe.

#2.

ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
"Nagyobb kérdés, te ki vagy?"
ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%

Az vagyok, aki le💩-ja az ilyen ostoba teszteket és egy fillért sem fizet, ha pazarolják az idejét.


Ebből érteni fog, hidd el.

ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
17 es 🤣🤣 es 18
ápr. 1. 14:49
 20/27 anonim ***** válasza:
72%

Az vagyok, aki nem elnyújtott, önfejlesztésnek beállított játékok miatt ment pszichológushoz.

Ennél még egyetemen is értelmesebb dolgokat csináltattak velünk a pszichós órák gyakorlatain.

ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!