Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amire vágysz és meg is...

Mi az amire vágysz és meg is engedhetnéd magadnak, de sajnálod magadtól?

Figyelt kérdés
febr. 28. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy fiatalabb, felszereltebb autó. Megvehetném de nem látom értelmét. Napi szinten vezetek, a jelenlegi 20 éves fapados kis jószágom is megfelel a célra és sajnálnám ha meghúznák.
febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ilyen, hogy valamit sajnálnék magamtól. Ha nem veszem meg, az azért van, mert nem engedhetem meg épp magamnak. Értsd, mondjuk van elég pénz a számlámon, de nem maradna legalább 2 havi tartalékom a kiadás után. Így szoktam gondolkodni, de amint megvan a megfelelő összeg a számlán, megveszek bármit.
febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vehetnék egy új autót, de úgy vagyok vele, hogy jelenleg a pénzem többet kamatozik és az jobban kell. Majd jövőre.
febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy lerobbant házat venni, benne élni, és talán még a nem csinálni semmit is menne egy ideig.
febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lakásom elkezdtem felújítani mert ótvar lepukkant panel volt. Eljutottam arra a szintre, hogy még sok minden hiányzik, de már eléldegélek benne és sajnálom rákölteni a további pénzt.
febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Egy jó nő.
febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Felesleges hívságok. Pl. új telefon, ruha, drágább nyaralás, autó, stb. Arra is gondolnom kell, hogy mi lesz, ha holnap nem lesz jövedelmem. Valamennyi tartalék kell, nem szabad mindent rögtön felélni. Jobban örülök a biztonságnak és annak a tudatnak, hogy van annyi tartalékom, amiből kihúzom pár évig, ha baj lenne, mintsem ezeknek a tárgyaknak.
febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Egy ananasz meg egy mango minden nap. Nem kerek privit.
febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- lézeres szőrtelenítés hónaljon, lábon, arcon, karon

- botox a homlokomba

- egy jobb minőségű laptop (effektíve szükségem nincs rá, ezért tologatom a megvásárlását, pedig jól jönne több okból is)

- gyakrabb vásárlása minőségibb / extrább élelmiszereknek (pl. olasz sonkák, jobb minőségű pesto, kéksajtok, parmezán)

febr. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!