Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivel érdemes kedvesnek lenni?

Kivel érdemes kedvesnek lenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a mai világban még a feltételezéseimnél is kevesebb ember van aki megérdemli a kedvességet, vagy csak én nem kaptam soha emberektől ilyesmit. Legtöbbször csak a kamu kedvességet szokták erőltetni az emberek, de kérdem én mi értelme ennek? Nem lesz jobb nekem ettől, és nem fogok másképp gondolni majd azokra az emberekre akik 30. alkalommal is ezt teszik velem.
febr. 22. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkivel. Ez nem érdem kérdése.
febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően mindenkivel az vagyok/igyekszem. Ez az, amit ingyen is tudok adni, ha ők nem viszonozzák, az szerintem az ő szégyenük. De legalább így könnyebben talál egymásra két kedves ember.
febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
Akinek nincs lelkiismerete, az valószínűleg szorongani fog egész életében tehetetlenül és magányosan, ha mégse lesz egyedül, akkor csak szenvedni fog a tehetetlenségében. Mindenkivel igyekezz kedves lenni, mert nem minden ember egyforma :)
febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Annak az álkedvességnek, amit te tapasztalsz, tényleg nincs értelme.

Én nem vagyok egy kedves ember, ezért inkább arra szoktam törekedni, hogy korrekt maradjak, segítőkész meg ilyesmik. De a kedvességet nem erőltetem, nem vigyorgok, beszélgetek magamtól. Szerintem ez egy normális cél.

febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ma már senkivel sem.
febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkivel igyekszem kedves lenni, de nem azért, mert viszonzásul várok valamit, vagy akármi hasonló, hanem tudom, mennyire jó érzés tud lenni, amikor őszinte kedvességgel fordulnak hozzám/felém. Ami manapság ritka, pont ezért becsülöm meg még jobban, és képes vagyok 1-1 kedvesebb gesztusra sokáig emlékezni, mosolyogva visszagondolni.
febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!