Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ujj megnyalása lapozáskor...

Az ujj megnyalása lapozáskor miért inkább az idősebb korosztályra jellemző?

Figyelt kérdés
Könyvek lapozásakor. Fiatalok is csinálják? Mi a véleményetek erről a szokásról?

jan. 25. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, h kor függő. Könnyebb úgy lapozni fiatalnak és idősnek is.
jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Ők még nem tudták, hogy mennyi baktérium van a kezen, meg úgy mindenen.
jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Tévedésben élsz aranyom, azok csinálják akiknek száraz a bőrük, mert emiatt nehezebben megy számukra a lapozás és történetesen ahogy öregszel úgy lesz egyre szárazabb.


A saját könyvét, újságát mindenki annyit nyálazza amennyit akarja, ha az enyémet tenné az már nem lenne szimpi, de azért eleve nem sokszor lenne ilyen helyzet amikor ez előfordulhatna.

jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
a fiatalok meg a fikát pöckölgetik.
jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
#2 mondjuk én kezet mosok olvasás előtt, nem koszos kézzel fogdosom a könyvet.
jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

2


Levegőt ne vegyél többet. Konkrétan a levegőben is millió baktérium él csak ezek az emberi szem számára láthatatlanok. De a "tisztának" hitt tányérból se egyél többet amit azzal a mosogatószivaccsal mostál el amin milliárdnyi baktérium hemzseg. Csak írd be Google-be mosogatószivacs baktériumok. Aztán remélem nem 40 fokon mosod a ruhaid mert a 40 fokos mosástól csak szaporodnak a baktériumok szintén. Ezekhez képest mi az a kevés baci ami az ujjadon van. 😅🤣

jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak idosek. 30 asok is ugy fizetnek, hogy nyaldossak az ujjuk elotte. (Es a penzen tobb a baci mint a konyveken) legszivesebben el se vennem toluk. Nekem mas nyala tul intim.
jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

2-es!

Meg is halt az összes

jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Ki ne látott volna már ilyet? Rosszul vagyok amikor (élelmiszert pl. kenyér) a bolti eladó a csomagolásra szánt papírt "nyálazott" kézzel veszi el.

Volt olyan, hogy rászoltam az eladóra, vagy otthagytam, konkrétan a kenyeret. Amikor kölcsönadtam ismerősnek valami újságot nyaralás alkalmával, szintén rászoltam, hogy ne nyálazza.

Undorító szokás. Nekem még nem volt olyan száraz a kezem, hogy nyálazni kelljen

jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Gusztustalan modoros kényszereség.
jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!