Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki azt mondja a panelba...

Ha valaki azt mondja a panelban lakónak, hogy neki panel ingyen sem kéne, akkor ezzel lenézi a panelban lakót?

Figyelt kérdés
jan. 20. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A lakását nézi le.


Ugyanakkor szerintem kicsit túl van ez tolva, mindenki áradozik a vidéki életről, közben meg nem nézi mennyibe fáj az ingázás vagy épp azt, hogy ott se csendesebb a környék, mert valaki mindig füvet-, fát vág, flexel valamit, a kutyák ugatnak, ... .

jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Vagy például kis grófó rikácsol hajnal 3-ig, a hét minden napján.
jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Sok ilyen azért előítéletes is, vagy épp irígy. Van aki úgy fikázza a panellakásokat, hogy neki semmilyen sincs. Szóval savanyú a szőlő effektus. Meg olyan is van aki mondjuk jobbmódú és szebb családi házban él. De az meg ha kicsit is normális nem szól le és nem néz le senkit.

Ami meg vicces, amikor a nem túl okos, mondjuk vidéki putriban élő ember nézi le a "városi" panellakókat. Miközben gyakorlatilag magasabb komfort minden téren az ő házánál, de ettől próbálja magát mégis különbnek érezni. Valahogy úgy érzem ez az egész lenézés inkább a hülyék sportja. Bár igaz, minden társadalmi osztályban akad abból is már éppen elég.

jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Le
jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem panelben lakni a legjobb (én családi házban lakok de rokonok panelban). Én irigylem őket.
jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lenézi.

A piac értékítéletét senki nem tudja felülírni. Az pedig azt mondja, hogy ezek a lakások igenis forgalomképesek és természetesen olcsóbbak, mint ugyanabban a városban egy családi ház, de csöppet sem ingyen adják őket.

jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen sem kéne? Na az f..sza, akkor ha legközelebb felajánlanak neki egyet, akkor majd irányítsad hozzám, mert ezeket a semmire se jó panel lakásokat sok városban már milliós négyzetméter áron mérik...
jan. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Én mondjuk nem nézem le, csak nekem egyáltalán nem jön be az az életstílus. Volt panelkecóm, nem is egy,de mégegyszer önszántamból nem költöznék tömbházba.
jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki ilyet mond, ezzel lenézi, mert ostoba.
jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!