Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Snapchaten miért ilyen álszent...

Snapchaten miért ilyen álszent lányok vannak jelentősebb része?

Figyelt kérdés
Ha a fiút csúnyának tartja abban a pillanatban törli a kapcsolatot már vége a barátságnak pont és érdekes módon amíg nem lát rólad képet addig a pontig meg imád és jaj de jó beszélgetni veled úgy utálom az ilyen lányokat.
jan. 11. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítottál? Normális emberek nem használnak ilyen baromságokat.
jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor én se vagyok normális 😂🧐
jan. 11. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert te nem lépnél le azonnal, ha kiderülne, hogy egy ragyás, hézagos fogú bányarém a csaj? Ugyan, kérlek 😅
jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor igen de azért nem vagyok annyira vészes szerintem de értem amit írsz van benne igazság.
jan. 11. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz az olyan lányoktól, akik snapchatet használnak?

Őszintén, gondolkodj el rajta, szerintem rájössz magadtól is, hogy majd pont egy olyan lánytól várjad azt, hogy ne legyen felszínes, aki folyamatosan magát rakosgassa ki arra a sz.rra, mások reakciójára éhezve

jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2: Hááát :D Ha normális barátságokra vágysz, akkor ne ilyen felszínes helyeken keresgélj.
jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert ha snapchatelhet nagyon jól kinéző emberekkel is, akkor miért égetné ki magát kevésbé jókkal? Meg aztán ilyen esetben a többség csak eszköz a másiknak, eldobható eszköz. Ez nem személyes, mindenki esetében így járnak el.
jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!