Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc kategóriátok...

Melyik a kedvenc kategóriátok a gyakori kérdések oldalon?

Figyelt kérdés

jan. 4. 22:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki ide ír, emberek és család, az sokszor csak beszélgetni jár fel az oldalra, kiadni a gondolatait, mert olyan közeg veszi körbe, akinek nem tudná.

Nagyon ritka itt a komolyabb kérdés, ami nem is baj, mert kellenek az ilyen kategóriák, de az tuti, hogy a kérdések java a képzelet játékának a szüleménye vagy egy ezer éves sztori aktuális történetként feltüntetve. Ez nem baj, mert legalább a kérdező is kiírta magából a sztorit, más meg kommentben megteheti.


A GYIK alkategória is ritkábban szól komolyabb kérdésekről, általában oda dühöngeni jár be az ember egy kérdés alatt rosszul elsült veszekedés után. A kérdéseken is látszik, hogy már ugyanazok a kérdések, szinte nincs is új.


Az egyéb kategóriáknak megvannak a komolyabb felhasználói és a kevésbé komolyak.

Pl egészség - nők egészsége, a férfiak, főleg a magukat nőknek kiadó pisifétisesek.

Gyerekvállalás - felháborodott kamaszok akik a szülő szerepében írnak ki ezt-azt és várják, hogy a kamasznak adjanak igazat.

Fiatalfelnőttek, akik a kommentszekciótól várják, hogy a szüleik voltak a kretének, etc.

jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy nálam változó. Manapság már a Politikába is benézek, de oda tök felesleges, régebben haditechnikai oldalról lehetett érvekkel alátámasztott vitákat folytatni, ma már nem.


Általában az érdekel, ami érint. Családi kapcsolatok, emberek. Legutóbb szakítás után párkapcsolatok. Közlekedés, járművek is. Vagy amikor telefont vettem akkor az elektronika. Lakás vásárlásnál az Otthon.

jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt vettem észre, hogy viszonylag szűk csoport használja aktívan az oldalt. De ez megfigyelhető Facebook csoportokban is.


Benne vagyok egy FB csoportban. 40+ ezer tagból áll. Mégis azt látom, hogy a komment szekcióban csak egy alig pár fős aktív tag van, akik viszont mindenhez is hozzászólnak.


Annyi, hogy FB-n legalább látom, hogy már megint ugyanaz ír, és nem is veszem figyelembe. Itt gyakorin hasonló lehet a helyzet, ugyanazzal társalgok minden kategóriában, mint ahogy magam is több kategóriában vagyok aktív.

jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tök mindegy melyik kategória, nagyjából az összes csak arról szól, hogy lehetőleg minél megalázóbb és lekezelőbb módon elhordhassuk mindennek a másikat a saját tökéletességünket hangoztatva.
jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#14 Ez maximálisan így van.
jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, tanulás külföldön, közoktatás tanfolyamok, üzlet és pénzügy


Néha családi kapcsolatok, ha meg abberációra vágyom, szexualitás.

jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebmerek/Sport/közlekedès
jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogyókúra.
jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Emberek.

Meglehetősen gyenge vagyok érzelmi intelligenciában (magammal szemben is), normálban meg extrém magas.

Tudok objektív tanácsokat adni, amiket prímán le lehet pontozni, de talán a kérdezőnek segítek.

jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Írtam, hogy ezotéria. Erre fel egy rakásan lepontoztak. Köszi!
jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!